DRAŽICE NAD 250 V2 akumulační nádrž

Kód: 618082
12 501 Kč –36 %
drazice nad 250 v1
12 501 Kč –36 % 7 890 Kč / ks 6 520,66 Kč bez DPH 7 890 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

DRAŽICE NAD 250 V2 akumulační nádrž - doprodej

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Akumulační nádrž slouží k uskladnění přebytečné energie od zdroje tepla. Zdrojem tepla může být tepelné čerpadlo a v případě kaskádového řazení i kotel na tuhá paliva, krbová vložka. Je možné použít i jako zásobník na TV.

Nádrže typu NAD slouží pouze k akumulaci tepla v topném systému, provozním médiem je topná voda. Včlenění akumulační nádrže do topného systému se zdrojem tepla zajišťuje ideální chod zdroje tepla za příznivých teplotních podmínek. Hlavním přínosem je optimalizace chodu zdroje tepla (např. s maximální účinností), kdy je nespotřebované teplo akumulováno v nádrži.

Nádrž je vyrobena z ocelového plechu, jako celek je chráněna smaltem a testována 1,5násobkem hodnoty provozního tlaku. NAD 250v2 je izolována bezfreonovou tvrdou polyuretanovou pěnou o tloušťce 42 mm, která má výbornou izolační schopnost. Svrchní plášť je plechový, opatřený povrchovou úpravou práškovým lakem.

Podmínky instalace

NAD 250v2 je pouze stacionární nádrž pro svislou instalaci na pevný a dostatečně nosný podklad.

Akumulační nádrž NAD 250v2 nelze použít k akumulaci TV - pitné vody.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dražice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 63 kg
Průměr: 584 mm
Výška: 1568 mm
Objem: 250 l
Maximální pracovní tlak: 3 bar
Maximální pracovní teplota: 90 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky do 25 zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 l do 1000 l. Dále pak nepřímotopné stacionární zásobníky (výměníky) vody o objemech od 100 l do 1000 l. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů.

Cílem DZ Dražice je posílit vedoucí pozici na trhu v České republice a zařadit se mezi nejlepší evropské firmy v oboru. Pevným základem pro to je vynikající tradice a kvalita našich produktů, zodpovědná a dokonalá služba zákazníkům i pověst společnosti zodpovědné vůči životnímu prostředí.