Izolace SE pro PS 700 K+

Kód: 19300
Český produkt
Značka: Regulus
ZDARMAZDARMA 10 067 Kč –17 %
Izolace SE pro PS 700 K+
10 067 Kč –17 % 8 300 Kč / ks 6 859,50 Kč bez DPH 8 300 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Izolace SE pro PS 700 K+

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Izolace SE pro PS 700 K+ představuje inovativní ochranný prvek navržený speciálně pro zajištění optimální tepelné izolace v rámci PS 700 K+. Tato izolace kombinuje pokročilé materiály a technologie s cílem efektivně minimalizovat tepelné ztráty a zajistit optimální teplotní podmínky pro stabilní provoz systému. Svépomocí výrazně zvyšuje energetickou účinnost, což má pozitivní vliv na celkovou efektivitu energetického zařízení. Izolace SE pro PS 700 K+ nejenže chrání před teplotními vlivy, ale také napomáhá prodloužit životnost a udržovat spolehlivý provoz této energetické nádrže, posilující tak celkovou udržitelnost a efektivitu systému.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg
Průměr: 990 mm
Výška: 1725 mm
Objem: 737 l
Maximální pracovní tlak: 4 bar
Maximální pracovní teplota: 95 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.