Regulus akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 390 P

Kód: 459 999
Tip Český produkt
Značka: Regulus
ZDARMAZDARMA 54 329 Kč –9 %
Regulus akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 390 P
54 329 Kč –9 % 48 900 Kč / ks 40 413,22 Kč bez DPH 48 900 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Akumulační nádrž s nerezovým výměníkem TV HSK 390 P

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Kombinovaná akumulační nádrž s přípravou teplé vody v nerezovém výměníku TV. Nádrž je vhodná k akumulaci a následné distribuci tepelné energie z tepelných čerpadel. Do nádrže může být připojena i teplovodní krbová vložka nebo jiný kotel. Zdroje tepla je možné výhodně kombinovat.

Do nádrže lze nainstalovat 2 elektrická topná tělesa pro vytápění domu a další topné těleso pro přípravu teplé vody pro domácnost. Nádrž umožňuje také montáž topného tělesa pro využití přebytků elektrické energie fotovoltaických elektráren v celém objemu nádrže.

Akumulační nádrže Regulus HSK s dělicím plechem s nerezovými výměníky pro průtokový ohřev vody se používají pro akumulaci tepla ze solárních termických i fotovoltaických systémů, tepelných čerpadel, krbových vložek a dalších zdrojů.

Uvnitř umístěný nerezový výmě- ník zajišťuje komfort v dodávkách teplé vody a zároveň znemožňuje tvorbu bakterií legionella. Teplá voda je efektivně ohřívána všemi připojenými zdroji.

Rozdělení nádrže dělicím plechem na dva prostory jednak zvyšuje účinnost obnovitelných zdrojů a zároveň zajišťuje dosta- tek teplé vody i při vyčerpání energie ze spodní části ná- drže pro vytápění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulační nádrže s bojlerem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 91 kg
Průměr: 550 mm
Výška: 1905 mm
Objem: 398 l
Maximální pracovní tlak: 4 bar
Maximální pracovní teplota: 95 °C
Maximální tlak ve výměníku: 10 bar
Maximální teplota ve výměníku: 95 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.