Izolace SE pro HSK 390 P

Kód: 605 672
Český produkt
Značka: Regulus
ZDARMAZDARMA 9 100 Kč –19 %
Izolace SE pro HSK 390 P
9 100 Kč –19 % 7 300 Kč / ks 6 033,06 Kč bez DPH 7 300 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Izolace SE pro HSK 390 P

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Izolace SE pro HSK 390 P představuje pokročilé řešení pro zajištění optimálního tepelného izolačního výkonu v souvislosti s HSK 390 P. Tato izolace je navržena s důrazem na efektivitu a bezpečnost, poskytující optimální izolační ochranu proti teplotním vlivům.

S využitím speciálních materiálů a technologií je schopna minimalizovat tepelné ztráty a zajišťovat stabilní provozní podmínky.

Izolace SE pro HSK 390 P je nejen klíčovým prvkem v optimalizaci energetické účinnosti, ale také poskytuje ochranu proti přehřátí a dalším nežádoucím vlivům, což přispívá k dlouhé životnosti a spolehlivému provozu systému HSK 390 P.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 17 kg
Výška: 1940 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.