Izolace SE pro HSK 390 P

Kód: 605 672
Tip Český produkt
Značka: Regulus
ZDARMAZDARMA 9 100 Kč –20 %
Izolace SE pro HSK 390 P
9 100 Kč –20 % 7 300 Kč 6 033,06 Kč bez DPH 7 300 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Akumulační nádrže jsou určeny pro akumulaci tepelné energie ze zdrojů, jako jsou teplovodní krby, kotle na tuhá paliva, solární kolektory, tepelná čerpadla, elektrokotle atd.. Poté co jsou naakumulovány, může k nim být připojen libovolný spotřebič tepla, jako je podlahové vytápění, radiátory apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flísová izolace s plastovou deskou na povrchu, včetně izolace nad a pod nádrží.

Označení IZOLACE HSK 390 P SE
Obj. kód 18722
Jednotky ks
Balení igelit
Rozměry balení 194 x 121 x 21,5 cm
Hmotnost (včetně balení) 17 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Izolace akumulační nádrže
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 17 kg
Výška: 1940 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.