Izolace SE pro HSK 390 P

Kód: 605 672
Tip Český produkt
Značka: Regulus
ZDARMAZDARMA 9 100 Kč –18 %
Izolace SE pro HSK 390 P
9 100 Kč –18 % 7 500 Kč 6 198,35 Kč bez DPH 7 500 Kč / 1 ks
Skladem

Akumulační nádrže jsou určeny pro akumulaci tepelné energie ze zdrojů, jako jsou teplovodní krby, kotle na tuhá paliva, solární kolektory, tepelná čerpadla, elektrokotle atd.. Poté co jsou naakumulovány, může k nim být připojen libovolný spotřebič tepla, jako je podlahové vytápění, radiátory apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flísová izolace s plastovou deskou na povrchu, včetně izolace nad a pod nádrží.

Označení IZOLACE HSK 390 P SE
Obj. kód 18722
Jednotky ks
Balení igelit
Rozměry balení 194 x 121 x 21,5 cm
Hmotnost (včetně balení) 17 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Izolace akumulační nádrže
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 17 kg
Výška: 1940 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.