Izolace SE pro PS 800 N+

Kód: 19297
Tip Český produkt
Značka: Regulus
ZDARMAZDARMA 10 479 Kč –16 %
Izolace SE pro PS 800 N+
10 479 Kč –16 % 8 800 Kč / ks 7 272,73 Kč bez DPH 8 800 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Izolace SE pro PS 800 N+

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Izolace SE pro PS 800 N+ představuje inovativní izolační řešení optimalizované pro systém PS 800 N+. Navržena s důrazem na tepelnou efektivitu a bezpečnost, tato izolace využívá moderních materiálů a technologií k minimalizaci tepelných ztrát.

Je navržena tak, aby poskytovala optimální izolační ochranu, což zajišťuje stabilní a energeticky efektivní provoz PS 800 N+.

Díky této izolaci lze snížit energetické náklady a chránit systém před nepříznivými vlivy okolních teplotních podmínek. Izolace SE pro PS 800 N+ je klíčovým prvkem pro udržení optimálních tepelných vlastností a dlouhou životnost celého energetického zařízení.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Tloušťka izolace: 100 mm
Energetická třída: D
Měrná hmotnost: 15 kg/m3
Tepelné ztráty: 4,2 kWh/24h
Montážní teplota: 20 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.