ROMOTOP RIANO N01 krbová kamna plech

Kód: RIANO N01
Český produkt Sleva 5% s kódem Romotop5
Značka: Romotop
ZDARMAZDARMA 34 533 Kč –3 %
product detail max
34 533 Kč –3 % 33 200 Kč / ks 27 438,02 Kč bez DPH 33 200 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Elegance a minimalismus. Přesně tyto dvě slova vystihují podstatu krbových kamen RIANO N. Široké topeniště s celoskleněnými dveřmi Vám nabídne dostatek tepla a krásný pohled do ohně.

 

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Krbová kamna perfektně padnou do moderních interiérů. Dvířka kamen mají designově potištěné velkoplošné prosklení. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot.

Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami.  Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen lze uskladnit menší zásoby dřeva.

Krbová kamna už dávno nepatří jen na chalupu. Většina modelů kamen ROMOTOP má centrální přívod externího vzduchu (CPV), takže všechen kyslík, který doma dýcháte, zůstane v interiéru. Tento systém přinese pohodlnější bydlení nejen vám, ale i domácím mazlíčkům a rostlinám.

Samotnou spalovací komoru vykládáme šamotovými tvarovkami, které zvyšují akumulační schopnost kamen a jejich sálavé teplo bude místnostmi prostupovat o poznání déle. Od pohledu na plápolající plameny vás nebudou vyrušovat žádné nečistoty, protože sklo dvířek se samo omývá díky sekundárnímu přívodu vzduchu.

Moderní kamna dokáží vytopit více místností, dokonce ohřejí vodu. Pro takové účely doporučujeme kamna s teplovodním výměníkem, v nabídce ale máme i typy bez něj. Nakonec nezáleží na tom, jestli se krbová kamna ve vašem obýváku či jinde v domě stanou dominantou, nebo budete vybírat tak, aby byla nenápadným společníkem.

Krbová kamna na dřevo budou po dlouhá léta představovat teplo domova, na které se můžete spolehnout za všech okolností.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ROMOTOP krbová kamna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 162 kg
Šířka: 827 mm
Hloubka: 410 mm
Výška: 963 mm
Hmotnost: 162 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Vývod kouřovodu: vrchní, zadní
Palivo: kusové dřevo
Maximální délka dřeva: 500 mm
Spotřeba paliva: 1,7 kg/h
Regulovatelný výkon: 3,0 - 7,8 kW
Jmenovitý výkon: 5,9 kW
Účinnost: 80,1 %
Provozní tah: 12 Pa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ROMOTOP patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek

Již více než milión domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech 500 zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Výrobní proces s velkým podílem robotizace probíhá na 30.000 m2. Pružnost v dodávkách zákazníkovi je podpořena 10.000 m2 skladovacích ploch a vlastní kamionovou dopravou.

Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.

 

ROMOTOP je inovátor

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří ROMOTOP mezi inovátory.

Dnešní doba předkládá oboru krbových kamen a krbových vložek stále náročnější cíle. Na rozdíl od dob minulých po nás požaduje nejen nevšední estetický zážitek, ale zejména vysokou účelnost výrobku a jeho vysokou efektivitu a ekologičnost. Naše výrobky se v moderních domácnostech stále častěji stávají nejvýznamnějšími zdroji tepla. Náš inovační tým neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům. Díky svému etickému kodexu prosazuje firma ROMOTOP ve svých inovativních řešeních vždy ekologii a ekonomičnost provozu.

Cílem inovačního týmu je přinášet nová technická řešení zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Výsledkem tohoto úsilí jsou již dnes výrobky dosahující mnohem stabilnějšího průběhu hoření v širokém intervalu tepelných výkonů. Firma ROMOTOP je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, jenž dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média a zajišťuje menší množství škodlivin produkovaných spalováním biomasy.