Junkers CR 100

Kód: 204042041501150014
4 853,92 Kč –34 %
Junkers CR 100
4 853,92 Kč –34 % 3 200 Kč 2 644,63 Kč bez DPH 3 200 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

JUNKERS CR 100 prostorová regulace 5-30°C

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 • Šířka: 95 mm
 • Hloubka: 95 mm
 • Výška: 33 mm

VÝKONOVÉ PARAMETRY:

 • Rozsah regulace: 5-30 °C
 • Jmenovité napětí: 10-24 V DC
 • Jmenovitý proud: 6 mA
 • Sběrnicové rozhraní: EMS 2 (2drátová sběrnice)
 • Rezerva chodu: 4 h
 • Třída ochrany: III
 • Elektrické krytí: IP20
 • Přípustná teplota okolí: 0-50 °C

 

Snadná obsluha- snadné uvedení do provozu pomocí jednoduchého menu- týdenní program pro vytápění, program pro TV (24 h nebo dle otopného systému)- snadná údržba díky hlášení nestandardních provozních stavů na displeji- integrace veškerých solárních funkcí do systému regulátoru- maximální solární zisk díky patentovanému solárnímu algoritmu SolarInside- lze využít i jako dálkové ovládání pro CW 400Prostorová regulace CR 100 je určená pro instalaci na stěnu do referenčního prostoru pro 1 topný okruh, vyznačuje se zjednodušeným ovládáním, provozní hlášení jsou dostupná jednoduše po stisknutí volícího tlačítka. Regulátor CR 100 však neposkytuje pouze nejvyšší tepelný komfort při nejmenší možné spotřebě energie. Plynové kotle Junkers lze s jeho pomocí velice snadno zkombinovat se solárním systémem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Topení a ohřev vody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Režim regulace: týdenní
Typ regulace: prostorová
Instalace regulace: Neuvedeno
Výrobce: Junkers
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VN Avatar autora | 7.9.2023
Funguje jak má.Možnost ovládání základních parametrú kotle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PROČ NENAKUPOVAT KOTLE JUNKERS NEBO BOSCH V ZAHRANIČÍ?UŠETŘÍTE NEBO VYHODÍTE PENÍZE Z OKNA?

Vážení zákazníci. Množí se nám dotazy na podezřele nízké ceny kotlů u naší konkurence a proto jsme se rozhodli uvést vše na pravou míru. Jistě jste si zvykli na příznivé ceny zboží na eshopech v porovnání s kamennými obchody. Tato cenová výhoda je způsobena tím, že provozní náklady elektronického obchodu jsou výrazně nižší než kamenné prodejny, ale nákupní cenu zboží mají všichni obchodníci vícaeméně stejnou (liší se o maximálně 1-2% podle množství prodaného zboží). Tak jak je tedy možné, že někde najdete takovou SUPER CENU? Pokud se bude cena lišit o více než 2% jedná se s největší pravděpodobností o tzv. šedý dovoz. To znamená, že kotel Junkers nebo Bosch obchodník nezakoupí u výhradního dovozce pro ČR, ale doveze jej například z Polska nebo Slovenska. Někdy Vám to dokonce přizná a uklidňuje Vás, že je to přeci výrobek pro evropský trh a tedy stejný. Někdy dokonce slibuje evropskou záruku. Jenže pozor. Plynový kotel je zařízení, které musí mít prohlášení o shodě pro český trh a bez něj je ZAKÁZÁNO jej provozovat na území ČR. Pozbýváte tak nejen záruku, ale vystavujete se riziku, že se v případě ohrožení zdraví osob způsobených používáním tohoto výrobku dopouštíte TRESTNÉHO ČINU. U plynových kotlů nemůžete ani svalit vinu na prodejce, protože vy jako uživatel nesmíte výrobek používat, pokud není odborně uveden do provozu. Tedy samotným zahájením provozu kotle na sebe přebíráte odpovědnost!!

My jsme PŘÍMÝ prodejce kotlů Junkers pro ČR a přesto takto nízké ceny nedokážeme poskytovat. Dejte si tedy dobrý pozor, aby jste se nestali obětí těchto neseriozních obchodníků.