Dražice TO 20.1 IN tlakový ohřívač vody elektrický svislý

Kód: P202300000020
7 300 Kč –40 %
to 20
7 300 Kč –40 % 4 330 Kč / ks 3 578,51 Kč bez DPH 4 330 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Dražice TO 20.1 IN tlakový ohřívač vody elektrický svislý

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Po zapojení ohřívače na elektrickou síť topné těleso ohřívá vodu. Vypínání a zapínání tělesa je regulováno termostatem. Termostat je možné nastavit podle potřeby od 5 °C do 75 °C. Doporučujeme nastavení teploty užitkové vody max. na „OPTIMUM“. Tato teplota zajišťuje optimální provoz ohřívače.

Po dosažení nastavené teploty rozepne termostat elektrický obvod a tím přeruší ohřev vody. Kontrolka signalizuje těleso v provozu (svítí), těleso mimo provoz (kontrolka zhasne).

Při dlouhodobějším provozu bez využití ohřátého objemu je potřeba nastavit termostat do polohy 5 °C až 12 °C (na knoflíku termostatu nastavit na značku „sněhová vločka“) proti zamrznutí.

Tento elektrický ohřívač je určen pro přípravu teplé vody v domácnostech, na chatách a různých sociálních zařízeních. Umožňuje instalaci několika odběrových míst teplé vody pro sprchování, koupele, nebo jiné běžné potřeby.

Jeho přednost spočívá v tom, že ohřev objemu vody elektrickým proudem se zabezpečuje v neomezeném celodenním časovém rozsahu. Doba ohřevu užitkové vody na doporučenou teplotu „OPTIMUM“ je cca 31minut.

Elektrický akumulační ohřívač vody TO – 20.1 je svou konstrukcí přizpůsoben k umístění v koupelnách, umývárnách, kuchyních, popř. v blízkosti bytových jader panelových bytů

  • V objemu 20 l
  • Tlaková smaltovaná nádoba
  • Topné těleso o příkonu 2,2 kW
  • Zásobník je dostatečně výkonný i pro sprchu nebo více umyvadel
  • V tlakovém systému lze připojit více odběrových míst
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické ohřívače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
Objem: 20 l
Hmotnost (bez vody): 12 kg
Příkon topného tělesa: 2200 W
Stupeň el. krytí: IP 44
Napětí: 230V
Roční spotřeba: 485 kWh
Energetická účinnost: 38 %
Třída účinnosti: A
Jmenovitý přetlak: 6 bar
Maximální provozní teplota: 80 °C
Doporučená provozní teplota: 60 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky do 25 zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 l do 1000 l. Dále pak nepřímotopné stacionární zásobníky (výměníky) vody o objemech od 100 l do 1000 l. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů.

Cílem DZ Dražice je posílit vedoucí pozici na trhu v České republice a zařadit se mezi nejlepší evropské firmy v oboru. Pevným základem pro to je vynikající tradice a kvalita našich produktů, zodpovědná a dokonalá služba zákazníkům i pověst společnosti zodpovědné vůči životnímu prostředí.