Tepelné čerpadlo EcoAir 406 (SVT 4718)
Kód: 13243


Související produkty
Detailní popis produktu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tepelná čerpadla vzduch / voda |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 125 kg |
| EAN: | 8595222639487 |
| Označení: | CTC ECOAIR 406 |
| Jednotka: | ks |
| Rozměry: | 135x125x80 cm |
| Hmotnost (včetně balení): | 125 kg |
| Typ: | on/off |
| Značka: | CTC |
| Min. tep. ztráta objektu: | 0 kW |
| Max. tep. ztráta objektu: | 6 kW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.
Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.
Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.
