NORDICA FULVIA LIBERTY krbová kamna 6kW, bordó

Kód: 9200141
Akce Tip
Značka: La Nordica
44 661 Kč –10 %
NORDICA FULVIA LIBERTY krbová kamna 6kW, bordó
44 661 Kč –10 % 39 999 Kč 33 057,02 Kč bez DPH 39 999 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

NORDICA FULVIA LIBERTY krbová kamna 6kW, bordó

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Typ kamen: krbová kamna
Šířka: 488 mm
Hloubka: 477 mm
Výška: 862 mm
Hmotnost: 105,00 Kg
Vývod kouřovodu: horní
Průměr kouřovodu: 120 mm
Spotřeba paliva: 1,90 kg

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Výkon: 6 kW
Vytápěcí schopnost: 135 m3
Účinnost: 78 %

Barva: bordó

Kamna jsou vhodná na chaty, chalupy, do nových i nízkoenergetických domů, kde se uplatňuje malé sálání tepla. Konvekční proudění v meziplášti a rovnoměrné teplo v celém obytném prostoru. Sami zjistíte, že na počátku zimy stačí topit pouze těmito kamny velmi dlouho a až když teploty trvale klesnou pod bod mrazu, zapnete centrální topení. Tím ušetříte peníze a zároveň poznáte nové příjemné teplo. Třízónové spalování se silným předehříváním sekundárního a terciálního vzduchu mají za důsledek velmi nízké emise a vysokou účinnost. Velká plocha kachlí zakrývá velmi horké litinové části kamen a přes horní plotnu je větší sálavé teplo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bez výměníku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 105 kg
Šířka: 488 mm
Hloubka: 477 mm
Výška: 862 mm
Hmotnost: 105 kg
Průměr kouřovodu: 120 mm
Vývod kouřovodu: vrchní
Palivo: kusové dřevo
Maximální délka dřeva: 250 mm
Jmenovitý výkon: 6,0 kW
Rozsah výkonu: 3-9 kW
Účinnost: 78 %
Vytápěcí schopnost kamen: 135 m3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O společnosti La Nordica-Extraflame

La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce krbových kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemích po celém světě včetně Asie, či Severní a jižní Ameriky.

La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče teplovodní s výměníkem pro ohřev rozvod teplé vody.

La Nordica-Extraflame je lídrem v oblasti spalování dřeva i pelet v topných zařízeních a může se pochlubit vynikající pověstí díky neustálému vývoji nových řešení pro dnešní stále náročnější požadavky. La Nordica-Extraflame klade důraz na detail a vysokou kvalitu, což jí vytváří velmi dobrou pověst. Kontinuální a všestranný vzdělávací a profesní rozvoj společnosti v nejnovějších technologiích a systémech zaručuje perfektní a plně profesionální proškolení prodejců této značky v každé zemi a zajišťuje tak 100% servis pro zákazníky.