Nádoba akumulační 1000 l MKS1 s vnořeným zásobníkem 226l, vč. Izolace

Kód: CORMKS1PW1000-IZO
74 923 Kč –38 %
Snímek obrazovky 2023 03 30 v 21.50.34
74 923 Kč –38 % 45 900 Kč / ks 37 933,88 Kč bez DPH 45 900 Kč / 1 ks
Do měsíce
Možnosti doručení

Nádoba akumulační 1000 l MKS1 s vnořeným zásobníkem 226l, vč. Izolace

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Akumulační nádrže TERM. KOMBI 1 slouží k akumulaci a distribuci přebyteč- ného tepla získané-ho od jeho zdroje a zároveň k současnému ohřevu teplé vody. Umožňují zlepšení pružnosti topného systému i optimální chod zdro- je na příznivé provozní teplotě a přitom udržovat dostatečnou zásobu teplé vody. Zdrojem mohou být plynové kotle bez modulace, kotle na tuhá paliva, biomasu, krbové vložky apod. Tyto akumulační nádrže přitom dovolují kom- binovat zapojení i více zdrojů. Všechny TERM. KOMBI 1 akumulační nádrže mají vstup pro elektrickou topnou jednotku k dodatečnému ohřevu.

Použitý materiál nádrže – uhlíková ocel, vnitřní zá- sobník pro teplou vodu (TV) je z uhlíkové oceli s po- vrchem Polywarm, který je dle norem DVGW W270 aUBA vhodný pro pitnou vodu (atesty ACS Lille, SZÚ Brno, SSICA Parmal.

Antikorozní úprava není zapotřebí, neboť nádr- že jsou umísťovány do uzavřených topných okruhů bez přístupu vzduchu (kyslíku).

Vnější povrchová úprava – základní černý nátěr

Vnořené zásobníky teplé vody jsou vybaveny tzv. řetízkovou magnesiovou anodou, která umožňuje snadnou údržbu, kontrolu nebo výměnu i v prostorách s nižší stavební výškou.

Izolace a venkovní návlekový plášť jsou nainstalo- vány na nádobě (součást ceny) a pro potřeby montáže je lze demontovat. Izolaci tvoří flís (umělé rouno) o síle 100 mm s hodnotou lambda 0,035 W/mK a zvýšenou protipožární odolností dle norem DIN a EN. Venkovní plášť stříbrnošedý návlek SCAI v RAL 9006, horní víko a rosety připojení jsou z černého PVC.

Záruka – akumulační nádrž 2 roky, zásobník TV 5 let

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulační nádrže s bojlerem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 150 kg
Průměr bez izolace: 790 mm
Průměr s izolací: 1010 mm
Výška: 2180 mm
Objem akumulační nádrže: 706 l
Objem zásobníku: 226 l
Maximální pracovní tlak bojleru: 6 bar
Maximální pracovní teplota: 95 °C
Hmotnost: 150 kg
Maximální pracovní tlak nádrže: 3 bar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky do 25 zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 l do 1000 l. Dále pak nepřímotopné stacionární zásobníky (výměníky) vody o objemech od 100 l do 1000 l. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů.

Cílem DZ Dražice je posílit vedoucí pozici na trhu v České republice a zařadit se mezi nejlepší evropské firmy v oboru. Pevným základem pro to je vynikající tradice a kvalita našich produktů, zodpovědná a dokonalá služba zákazníkům i pověst společnosti zodpovědné vůči životnímu prostředí.