HAAS+SOHN MALVIK IV krbová vložka 2,4-7,5kW

Kód: 0618516570000
Český produkt Sleva 5% s kódem sleva5
ZDARMAZDARMA 30 991 Kč –3 %
min 0618516570000 v 1 malvik iv
30 991 Kč –3 % 29 800 Kč / ks 24 628,10 Kč bez DPH 29 800 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Perfektní řešení pro úzké a vysoké obestavby.

Štíhlá krbová vložka Malvik IV (šířka jen 430 mm) se hodí všude tam, kde není místa nazbyt. Pro připojení můžete zvolit jak zadní, tak vrchní vývod kouřovodu. Uvnitř najdete bytelný litinový rošt a kvalitní šamotovou vyzdívku.

Krbová vložka Malvik IV má ve výbavě Externí přívod vzduchu (CPV). Díky tomu oheň nespaluje již jednou ohřátý vzduch, navíc z místnosti neodchází kyslík do ohniště. I v plné topné sezóně se vám bude doma dobře dýchat.

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Jednoplášťové celoplechové krbové vložky s vyzdívkou ze silného šamotu (5 cm) a s účinností přesahující 80%. Všechny modely teplovzdušných krbových vložek jsou díky externímu přisávání vzduchu (CPV) vhodné i do nízkoenergetických či pasivních domů. Výhodou ocelové vložky je šetrnější provoz pro obytné prostředí z důvodu nižší povrchové teploty oproti vložce litinové. Díky šamotové vyzdívce topeniště má také vyšší akumulaci tepla a stabilnější provozní teploty. Charakteristická je větší svítivost ohniště do prostoru. Životnost litinové a ocelové vložky je v dnešní době srovnatelná.


Na rozdíl od vložky dvouplášťové, která se přehřívá a potřebuje ventilátor, poskytuje jeden plášť i další výhody. Teplo, které vložka vydává, ohřívá i vzduch v meziprostoru mezi vložkou a obestavbou. Ta zároveň i teplo akumuluje. Výhodou je, že prostor mezi obezdívkou a krbovou vložkou je dostatečně veliký a tudíž se naráz ohřívá velké množství vzduchu. Díky dostatečně velkým mřížkám nedochází k přehřívání – na rozdíl od dvouplášťových, kde je nutný ventilátor pro zrychlení proudění vzduchu. Všechny krbové vložky firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují evropskou normu EN 13 229.

 

Ke stažení:

Haas sohn navod k obsluze krbova vlozka

Informacni list Malvik IV

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HASS SOHN krbové vložky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 120 kg
Šířka: 430 mm
Hloubka: 440 mm
Výška: 1389 mm
Hmotnost: 120 kg
Průměr kouřovodu: 160 mm
Napojení na kouřovod: vrchní, zadní
Palivo: kusové dřevo, ekobrikety
Spotřeba paliva: 0,5 - 1,8 kg/h
Výkon: 2,4 - 7,5 kW
Minimální tah komína: 12 Pa
Vytápěcí schopnost: 40 - 135 m3
Typ: Teplovzdušná krbová vložka
Energetická účinnost: 81 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HAAS+SOHN Rukov

O několik stovek kilometrů dál dostávají v roce 1992 haly státního podniku Rukov naději na nový život. Vyrábělo se zde všechno možné od tenzometrů po nábytek. Zakladatel firmy HAAS + SOHN Rukov pan Ing. Václav Cintl starší se ale rozhodl vsadit na jedinou kartu. Z továrny v podhůří Lužických hor začala do celého světa putovat kamna, která byla technicky vždy o kus napřed.

Rodinnou firmou jsme dodnes a každý den se snažíme náš technologický náskok udržet. Máme vlastní tým konstruktérů i zázemí pro testování. Kvalita je naším základem, i proto naše společnost úspěšně prošla v listopadu 2019 auditem ISO 9001 a 14001. 

Jestli máte radši kachle nebo kov, nevíme. Věříme ale, že se u našich kamen budete cítit dobře.