HAAS+SOHN JONAVA IV krbová vložka 2,9-9,2kW

Kód: 0618018500000
Český produkt Sleva 5% s kódem sleva5
ZDARMAZDARMA 38 990 Kč –4 %
product detail max
38 990 Kč –4 % 37 199 Kč / ks 30 742,98 Kč bez DPH 37 199 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Ideální do prostorných interiérů - s extra velkým prosklením dvířek.

Krbová vložka Jonava IV z řady Home je svými rozměry určena pro větší krbové obestavby. Disponuje velkými prosklenými dvířky, která jsou díky smaltované technologii snadná na údržbu. Zazdívací rámeček ze sekce příslušenství ochrání zděnou část obestavby před vysokými teplotami a kouřem.

Krbová vložka Jonava IV má ve výbavě Externí přívod vzduchu (CPV). Díky tomu oheň uvnitř nespaluje již jednou ohřátý vzduch.

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Jednoplášťové celoplechové krbové vložky s vyzdívkou ze silného šamotu (5 cm) a s účinností přesahující 80%. Všechny modely teplovzdušných krbových vložek jsou díky externímu přisávání vzduchu (CPV) vhodné i do nízkoenergetických či pasivních domů. Výhodou ocelové vložky je šetrnější provoz pro obytné prostředí z důvodu nižší povrchové teploty oproti vložce litinové. Díky šamotové vyzdívce topeniště má také vyšší akumulaci tepla a stabilnější provozní teploty. Charakteristická je větší svítivost ohniště do prostoru. Životnost litinové a ocelové vložky je v dnešní době srovnatelná.


Na rozdíl od vložky dvouplášťové, která se přehřívá a potřebuje ventilátor, poskytuje jeden plášť i další výhody. Teplo, které vložka vydává, ohřívá i vzduch v meziprostoru mezi vložkou a obestavbou. Ta zároveň i teplo akumuluje. Výhodou je, že prostor mezi obezdívkou a krbovou vložkou je dostatečně veliký a tudíž se naráz ohřívá velké množství vzduchu. Díky dostatečně velkým mřížkám nedochází k přehřívání – na rozdíl od dvouplášťových, kde je nutný ventilátor pro zrychlení proudění vzduchu. Všechny krbové vložky firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují evropskou normu EN 13 229.

 

Ke stažení:

Haas sohn navod k obsluze krbova vlozka

Jonava technicky list

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HASS SOHN krbové vložky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 148 kg
Šířka: 781 mm
Hloubka: 420 mm
Výška: 1282 mm
Rozměr skla: 678 x 400 mm
Hmotnost: 148 kg
Průměr kouřovodu: 180 mm
Napojení na kouřovod: vrchní, zadní
Palivo: kusové dřevo, ekobrikety
Maximální délka polen: 45 cm
Spotřeba paliva: 0,7 - 2,5 kg/h
Výkon: 2,9 - 9,2 kW
Minimální tah komína: 12 Pa
Vytápěcí schopnost: 50 - 165 m3
Typ: Teplovzdušná krbová vložka
Energetická účinnost: 82 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HAAS+SOHN Rukov

O několik stovek kilometrů dál dostávají v roce 1992 haly státního podniku Rukov naději na nový život. Vyrábělo se zde všechno možné od tenzometrů po nábytek. Zakladatel firmy HAAS + SOHN Rukov pan Ing. Václav Cintl starší se ale rozhodl vsadit na jedinou kartu. Z továrny v podhůří Lužických hor začala do celého světa putovat kamna, která byla technicky vždy o kus napřed.

Rodinnou firmou jsme dodnes a každý den se snažíme náš technologický náskok udržet. Máme vlastní tým konstruktérů i zázemí pro testování. Kvalita je naším základem, i proto naše společnost úspěšně prošla v listopadu 2019 auditem ISO 9001 a 14001. 

Jestli máte radši kachle nebo kov, nevíme. Věříme ale, že se u našich kamen budete cítit dobře.