DRAŽICE NAD 50 V1 akumulační nádrž

Kód: 110580391
8 625 Kč –35 %
drazice nad 250 v1
8 625 Kč –35 % 5 600 Kč / ks 4 628,10 Kč bez DPH 5 600 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

DRAŽICE NAD 50 V1 akumulační nádrž

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Akumulační nádrže slouží k uskladnění přebytečné energie od zdroje tepla. Zdrojem tepla může být tepelné čerpadlo, kotel na tuhá paliva, krbová vložka apod.

Nádrže typu NAD slouží pouze k akumulaci tepla v topném systému, provozním médiem je topná voda. Včlenění akumulační nádrže do topného systému se zdrojem tepla zajišťuje ideální chod zdroje tepla za příznivých teplotních podmínek. Hlavním přínosem je optimalizace chodu zdroje tepla (např. s maximální účinností), kdy je nespotřebované teplo akumulováno v nádrži.

Nádrže jsou vyrobeny z ocelového plechu a testovány 1,5 násobkem hodnoty provozního tlaku, bez vnitřní povrchové úpravy. NAD 50v1, NAD 100v1 a NAD 250v1 jsou izolovány bezfreonovou tvrdou polyuretanovou pěnou o tloušťce 42 mm, která má výbornou izolační schopnost. Svrchní plášť je plechový, opatřený povrchovou úpravou práškovým lakem.

Podmínky instalace

NAD 50 v1 a NAD 100 v1 je stacionární i závěsná akumulační nádrž pro svislou instalaci na pevný, dostatečně nosný podklad či stěnu. NAD 250 v1 je pouze stacionární nádrž pro svislou instalaci na pevný a dostatečně nosný podklad.

Akumulační nádrže NAD 50 v1, NAD 100 v1 a NAD 250 v1 nelze použít k akumulaci TV - pitné vody.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dražice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 27 kg
Průměr s izolací: 524 mm
Výška: 561 mm
Objem: 50 l
Maximální pracovní tlak: 3 bar
Maximální pracovní teplota: 90 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky do 25 zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 l do 1000 l. Dále pak nepřímotopné stacionární zásobníky (výměníky) vody o objemech od 100 l do 1000 l. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů.

Cílem DZ Dražice je posílit vedoucí pozici na trhu v České republice a zařadit se mezi nejlepší evropské firmy v oboru. Pevným základem pro to je vynikající tradice a kvalita našich produktů, zodpovědná a dokonalá služba zákazníkům i pověst společnosti zodpovědné vůči životnímu prostředí.