BEF HOME FEEL 6 krbová vložka 5kW, černá

Kód: 000-0001780
Akce Český produkt
35 501 Kč –7 %
product detail max
35 501 Kč –7 % 32 999 Kč / ks 27 271,90 Kč bez DPH 32 999 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

 • Nejpropracovanější řada krbových vložek na evropském trhu s optimalizovaným výkonem určeným pro nízkoenergetické domy. Jejich malá hloubka definuje tyto krbové vložky jako prostorově nenáročné pro obestavby. Přitom jejich velké prosklení umožňuje pohodlný výhled na oheň. Jejich dokonalý provoz předčí všechna vaše očekávání.

 • Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný posun dveří a hlavně dokonale bezhlučný provoz. Toto řešení je nejkomfortnějším provedením, jaké tu kdy bylo. Je vybaven dvěma závažími, která mají vlastní vodící osy. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento pojezd je nejlepší ve všech ohledech na evropském trhu.

 • Invenci naleznete i ve zpracování oplachu skla, které je díky tomu bezchybně čisté. Přivedený vzduch do krbové vložky je veden přes záda a nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění.

 • Revoluční je i nový, jiný tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů. Tím je dosaženo dokonalého modelu proudění spalin. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním.

 • Oproti starším modelům je v ohništi masivnější vrstva akumulačního materiálu carconu, který byl speciálně vyvinut pro naši firmu, a to až o 100 %. Díky tomuto nejmasivnějšímu materiálu na trhu, vydrží déle nahřáté topeniště a to až 12 hodin

 • Zvětšený prostor topeniště napomáhá komfortnějšímu přikládání paliva.

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

 • Inovativní oplach skla a bezchybně čisté sklo. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění
 • Optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu

 • Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Disponuje ale i mnohem větší akumulační schopností, vydrží nahřátý až 12 hodin

 • Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním

 • Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření

 • Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a klička potažená pravou kůží

 • Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.

 

Ke stažení:

TL_CZ_Bef-Home-Bef-Feel-6-krbova-vlozka-000-0001780

NU_Bef-Home-teplovodni-krbove-vlozky

Doplňkové parametry

Kategorie: BEF krbové vložky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 126 kg
Typ vložky: Teplovzdušná krbová vložka
Šířka: 640 mm
Hloubka: 380 mm
Výška: 1191 mm
Hmotnost: 126 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
\Vývod kouřovodu: horní
Použitelné palivo: dřevo
Spotřeba paliva: 1,53 kg/hod
Jmenovitý výkon: 5 kW
Účinnost: 84 %
Minimální tah komínu: 12 Pa
Délka polen: 300 mm
Sekundární spalování: Ne
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S výrobou populárních litinových krbů začala společnost BeF Home, s.r.o. už v roce 1998. Dnes v moderním výrobním areálu v Kotvrdovicích, situovaném asi 30 km od Brna, vyrobí na 14 tisíc kusů krbových vložek ročně. Pravidelně své produkty inovuje a letos rozšířila své prostory o dalších 2 500 metrů čtverečních. Při výrobě českých krbů a kamen z dílny BeF Home, s.r.o. je důraz kladený na kvalitní materiál i výrobní postup. Krby jsou z velké většiny vyráběné z prvotřídní žáruvzdorné oceli. Výroba probíhá na moderních automatizovaných a robotizovaných pracovištích. Společnost využívá prvotřídní technologie i vlastní výrobní a konstrukční kapacity. S ohledem na vysokou kvalitu českých krbů je 65 procent produkce vyváženo do celého světa.