BEF HOME THERM V 6 C krbová vložka 6kW, černá

Kód: 000-0001867
Český produkt Při osobním odběru sleva
112 441 Kč –10 %
product detail max
112 441 Kč –10 % 100 999 Kč 83 470,25 Kč bez DPH 100 999 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

 • Exkluzivní nová řada krbových vložek jak v klasickém provedení, tak i rohovém s jednodílným ohýbaným sklem. Výjimečné jsou širokoúhlé krbové vložky nebo i varianta s třístranným prosklením, díky které můžete mít požitek z ohně ze všech stran. Krbové vložky BeF Therm jsou výjimečné ve všech ohledech a jejich dokonalý provoz je třešničkou na dortu.

 • Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný posun dveří a hlavně dokonale bezhlučný provoz. Toto řešení je nejkomfortnějším provedením, jaké tu kdy bylo. Výsuv je vybaven dvěma závažími, která mají vlastní vodící osy. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento pojezd je nejlepší ve všech ohledech na evropském trhu.
 • Invenci naleznete i ve zpracování oplachu skla, které je díky tomu bezchybně čisté. Přivedený vzduch do krbové vložky je veden přes záda a nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění.

 • Revoluční je i nový, jiný tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů. Tím je dosaženo dokonalého modelu proudění spalin. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním.

 • Oproti starším modelům je v ohništi masivnější vrstva akumulačního materiálu carconu, který byl speciálně vyvinut pro naši firmu a to až o 100 %. Díky tomuto nejmasivnějšímu materiálu na trhu vydrží déle nahřáté topeniště, a to až 12 hodin.

 • Zvětšený prostor topeniště napomáhá komfortnějšímu přikládání paliva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný lehký posun dveří a bezhlučný provoz. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento systém má nejkomfortnější provedení, jaké tu ještě nebylo.
 • Inovativní oplach skla a bezchybně čisté sklo. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění.
 • Optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu.
 • Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100% silnější než u starších typů. Disponuje ale i mnohem větší akumulační schopností, vydrží nahřátý až 12 hodin.
 • Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním.
 • Třístranné prosklení s děleným sklem. Boční otvírání skel pro čištění.
 • Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření.
 • Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem.
 • Čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st. je již ve standardu.

Ke stažení:

 

NU_Bef-Home-teplovodni-krbove-vlozky

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbové vložky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 227 kg
Typ vložky: Teplovzdušná krbová vložka
Šířka: 693 mm
Hloubka: 566 mm
Výška: 1479 mm
Hmotnost: 227 kg
Průměr kouřovodu: 180 mm
\Vývod kouřovodu: horní
Použitelné palivo: dřevo
Spotřeba paliva: 1,85 kg/hod
Jmenovitý výkon: 6 kW
Účinnost: 82 %
Minimální tah komínu: 12 Pa
Délka polen: 300 mm
Sekundární spalování: Ne
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S výrobou populárních litinových krbů začala společnost BeF Home, s.r.o. už v roce 1998. Dnes v moderním výrobním areálu v Kotvrdovicích, situovaném asi 30 km od Brna, vyrobí na 14 tisíc kusů krbových vložek ročně. Pravidelně své produkty inovuje a letos rozšířila své prostory o dalších 2 500 metrů čtverečních. Při výrobě českých krbů a kamen z dílny BeF Home, s.r.o. je důraz kladený na kvalitní materiál i výrobní postup. Krby jsou z velké většiny vyráběné z prvotřídní žáruvzdorné oceli. Výroba probíhá na moderních automatizovaných a robotizovaných pracovištích. Společnost využívá prvotřídní technologie i vlastní výrobní a konstrukční kapacity. S ohledem na vysokou kvalitu českých krbů je 65 procent produkce vyváženo do celého světa.