ATTACK REGUMAT - OVENTROP DN25

Kód: DPP25007
15 851 Kč –10 %
product detail max
15 851 Kč –10 % 14 200 Kč / ks 11 735,54 Kč bez DPH 14 200 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Směšovací zařízení ATTACK-Oventrop

Záleží nám na kvalitě našich výrobků, proto na jejich výrobu používáme kvalitní materiály které kotli prodlouží životnost. Přesto životnost kotle ovlivňují i prvky, se kterými si sám kotel nedokáže poradit. Je to například nízkoteplotní koroze. (Nízká teplota vratné topné vody pod 50 ° C), která může vést až k poškození vnitřních ocelových stěn kotle vlivem kyselin, kondenzátu a dehtu. Abychom ochránili váš kotel před poškozením a zajistily mu dlouhou životnost, vyvinuli jsme směšovací zařízení ATTACK Oventrop, jehož použití výrazně zvýší životnost vašeho kotle.

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Směšovací zařízení Oventrop

Směšovací zařízení pro kotle se skládá z trojcestného směšovacího ventilu, termostatické hlavice s kapilárou, bypassu, ventilu pro samotížnou cirkulaci. (alt. přirozenou cirkulaci), třístupňového oběhového čerpadla, uzavíracích ventilů, teploměrů a tepelné izolace. Výhoda tohoto řešení spočívá v kompaktnosti, jednoduchosti obsluhy a zaručené ochrany ocelového výměníku kotle.

Prodloužená záruka

Ceníme si, pokud se chováte zodpovědně a rozhodnete sa chránit váš kotel použitím směšovacího zařízení ATTACK Oventrop. Pokud při instalaci vašeho nového kotle použijete i naše směšovací zařízení, spolu s akumulační nádrží odměníme vás prodlouženou záruční dobou na kotlové těleso o 1 rok (Při použití s kotly na biomasu: DPX, DPX Combi Pellet, SLX, SLX Combi Pellet, Pellet 30, FD Pellet a Wood&Pellet).

 

akumulační nádrž zaruka

Prevence proti poškozování stěn kotle

Směšovací zařízení je svými rozměry sice malé a konstrukčně jednoduché, ale o to významnější pro váš kotel a vaši peněženku. Při instalaci zařízení Oventrop se vytvoří dva okruhy: kotlový a topný. Pomocí termostatu se udržuje teplota vratné topné vody nad 65 ° C, a tak nedochází k nízkoteplotní korozi, která poškozuje stěny kotle. Vyplatí se proto investovat do tohoto malého zařízení, které vám ochrání mnohem dražší investici v podobě vašeho kotle.

ATTACK DP, DPX, WFB, SLX

Záruční doba kotlů sa vztahuje po dobu 36 měsíců, 3 roky od data uvedení do provozu. Nejdéle však 42 měsíců od data expedice kotle od výrobce. Záruka 4 roky platí jen na kotlové těleso. V případě použití směšovacího zařízení Regumat ATTACK Oventrop se záruka prodlužuje na 5 let na těleso od data expedice kotle od výrobce. Při instalaci kombinace akumulační nádrže ATTACK a směšovacího zařízení ATTACK Oventrop se záruka na těleso prodlužuje na 6 let od data expedice kotle od výrobce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke kotlům
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Světlost: DN25
Maximální tlak: 10 bar
Maximální teplota: 120 °C
Hodnota KVS: 3,9
Výška izolace: 365 mm
Šířka izolace: 250 mm
Osová vzdálenost: 120 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost ATTACK a produktové portfolio

Nabízíme široký výběr produktů, které se rozlišují podle druhu paliva a výkonu. Všechny kotle jsou osazeny komponenty od světových výrobců vyráběné nejmodernější technologií, výroba kontrolována kamerovým a počítačovým systémem a testovány nejprogresivnějšími zařízeními a metodami. V každé skupině je široká možnost výběru jak v modifikacích, tak ve výkonech. Kotle jsou určeny hlavně pro vytápění rodinných domů, bytů ale i větších provozoven.
Profil společnosti zahrnuje portfolio obsahující kotle na biomasuplynelektřinu a příslušenství. Při výrobě kotlů používáme obnovitelný zdroj energie a to fotovoltaické panely s výkonom 200kWp, které zabezpečují dostatečnou elektrickou energii pro výrobu.

 

Historie společnosti ATTACK,s.r.o.

Výrobní areál společnosti se nacházi v severní části středního Slovenska, cca 20 km od města Žilina. Naše společnost, která se věnuje výrobě tepelné techniky započala výrobu v roce 1995 se stacionárními kotli a postupně rozšiřovala svou výrobu na dnešní úroveň, kdy vyrábí široký sortiment nástěnných kondenzačních kotlů, stacionárních kotlů, kotlů na tuhá paliva a zásobníků TUV. Společnost se řadí mezi střední firmy rozprostírající se na cca 5000 m2 zastavěné plochy a přibližně 1000 m2 nezastřešené plochy. Výroba kotlů probíhá ve vlastních výrobních halách a má vlastní vývoj, konstrukci, prodej a export na zahraniční trhy.

 

Profil společnosti – Výzkum a vývoj

Společnost ATTACK, s.r.o. má vlastní výzkumné a vývojové centrum, kde vývojoví a techničtí pracovníci firmy každoročně inovují a připravují nová zařízení tepelné techniky. Při vývoji se klade důraz na jednoduchost obsluhy zařízení, moderní design, environmentální snášenlivost a minimální rozměry. Všechny výrobky jsou navrhovány a vyvíjeny v souladu s příslušnými normami, specifikacemi, právními a ostatními předpisy. Výběr komponentů do výrobků ATTACK ® podléhá nejpřísnějším kritériím a mohou být použity jedině spolehlivé a dlouholetým provozem ověřené komponenty a materiály od renomovaných dodavatelů.

Při vývoji ATTACK, s.r.o. nekooperuje s jinými výrobci, ale snaží se být vždy o krok vpředu před konkurencí.