ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC PLUS automatický kotel na dřevní pelety 30kW PEL30PLUS

Kód: PEL30PLUS
ZDARMAZDARMA 159 599 Kč –21 %
product detail max
159 599 Kč –21 % 125 000 Kč / ks 103 305,79 Kč bez DPH 125 000 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Pellet 30 Automatic plus je plně automatický kotel na pelety se 4,5“ SMART dotykovým displejem, který získal velkou řadu ocenění na vystavách. Má jednoduché ovládání ve kterém rozhoření a čištění probíhá automaticky. Kotel na pelety nabízí komfort plynového kotle tam, kde plyn není dostupný.

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Komfort peletového kotle

Automatický provoz kotle řízený pokojovým termostatem zaručující vysoký komfort obsluhy. Nabízí noční útlum, ovládání záložního kotle, autodiagnostiku i řízení 4 směšovacích okruhů. Kotel má i řízení nahřívání zásobníku TUV s automatickou, pravidelnou dezinfekcí (odstranění bakteriální flóry Legionella) a možnost připojit ekvitermní regulaci.

 

Plně automatický provoz hoření

Automatické podávání paliva
Kotel na pelety zvolí dodávku paliva, určí vhodnou regulaci výkonu a přívodu vzduchu. Pelety se doplňují závitovým dopravníkem (1,5 – 2,5 m) přímo do spalovací komory, kde jsou spalovány s vysokou účinností 91%. Celé spalovánípaliva je přesně řízené: dodávka pelet, elektrické zapálení, rozhoření, hoření, vypnutí. Není třeba sledovat stav hoření. O to vše se postará plně automatický nerezový hořák Pellet burner s výkonem 8 – 30 kW. Stačí nastavit požadované parametry vytápění a přípravy teplé užitkové vody. Zvolí dodávku paliva, určí vhodnou regulaci výkonu a přívod vzduchu.

Kotel na pelety

Podávání paliva ze zásobníku pelet

Automatické čištění kotle

Kotel na pelety Pellet 30 Automatic Plus ušetří čas i při čištění. Systém automatického čištění je vybaven turbulátory, a ty zajišťují čistotu trubkového výměníku. Hořák Pellet burner má také automatické čištění při každém dohoření nebo určitém cyklu. Odstraněný popel se automaticky odebere do přepravního kontejneru. Ten lze jednoduše vyprázdnit a kotel může pokračovat ve svém provozu dále.

Kotel na pelety minimum popela

Názorná ukázka procesu hoření a čištění v kotli na pelety

SMART Ovládání kotle

Kotel na spalování pelet ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC Plus je ovládán pomocí přehledného plně grafického 4,5 „dotykového displeje na horním opláštění kotle. Nové ovládání umožňuje rozšířit o internetový modul * přes který lze kotel připojit na WIFI nebo LAN a ovládat jej pomocí mobilního zařízení nebo počítače (* volitelné příslušenství).

Peletovy kotol displej

Grafický 4,5 SMART ovládací panel

Dotykové ovládání a změna parametrů:

  • Režim léto/zima
  • Časovač čištění
  • Provozní informace
  • Nastavení teploty
  • Ovládání okruhů
  • Nastavení směšovače
  • Široké možnosti dalších nastavení
  • Internetový modul a aplikace na ovládání pomocí WiFi nebo LAN (volitelné příslušenství)

Kotel na pelety a spolehlivá kvalita materiálu

Pellet 30 Automatic Plus získal doma i v zahraničí množství ocenění. Při výrobě jsme zužitkovali naše dlouholeté zkušenosti a použili jsme moderní technologie a nejkvalitnější materiály. Dlouhou životnost kotle garantuje kotlová ocel s tloušťkou 6 mm.

Kotel na pelety s vymennikom

Výměník s turbulátory

Ekologické spalování s minimem popela

Pellet 30 Automatic plus minimálně zatěžuje životní prostředí. Využívá pelety jako obnovitelný zdroj paliva. Pelety nabízejí vysokou výhřevnost a jsou ekologickým palivem a při jejich spalování vzniká jen minimum popela – přibližně 1% spotřebovaného paliva. Výhodou pelet je také extrémní hustota a velmi nízký obsah vody.

Kotel na pelety s prodlouženou zárukou a vyšší komfort

Pro dosažení vyššího výkonu kotle doporučujeme zakoupit ke kotli akumulační nádrž se směšovacím zařízením ATTACK Oventrop. Připojením akumulační nádrže ke kotli získáte prodlouženou záruku na kotlové těleso až na 6 let.

Doplňky kotle

K peletovému kotli patří i zásobník pelet o objemu 500 l. Případně použití externího textilního zásobníku pelet – big-bagu. Objemný zásobník na pelety zabezpečí hoření v kotli na dostatečně dlouhou dobu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické kotle
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 460 kg
Označení: ATTACK PELLET 30
Výkon: 30 kW
Komínový tah: 20 Pa
Max. pracovní přetlak vody: 2,5 bar
Hmotnost kotle: 355 kg
Průměr odtahového hrdla: 150 mm
Účinnost kotle: 90,6 %
Třída kotle: 5
Teplota spalin při jmenovitém výkonu: 143 °C
Předepsané palivo: Pelety
Průměrná spotřeba paliva: 6,9 kg/h
Průměr pelet: 6-10 mm
Doba hoření při jmenovitém výkonu: 3 hod
Objem vody v kotli: 62 l
Rozsah nastavení teploty topné vody: 65 - 90 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost ATTACK a produktové portfolio

Nabízíme široký výběr produktů, které se rozlišují podle druhu paliva a výkonu. Všechny kotle jsou osazeny komponenty od světových výrobců vyráběné nejmodernější technologií, výroba kontrolována kamerovým a počítačovým systémem a testovány nejprogresivnějšími zařízeními a metodami. V každé skupině je široká možnost výběru jak v modifikacích, tak ve výkonech. Kotle jsou určeny hlavně pro vytápění rodinných domů, bytů ale i větších provozoven.
Profil společnosti zahrnuje portfolio obsahující kotle na biomasuplynelektřinu a příslušenství. Při výrobě kotlů používáme obnovitelný zdroj energie a to fotovoltaické panely s výkonom 200kWp, které zabezpečují dostatečnou elektrickou energii pro výrobu.

 

Historie společnosti ATTACK,s.r.o.

Výrobní areál společnosti se nacházi v severní části středního Slovenska, cca 20 km od města Žilina. Naše společnost, která se věnuje výrobě tepelné techniky započala výrobu v roce 1995 se stacionárními kotli a postupně rozšiřovala svou výrobu na dnešní úroveň, kdy vyrábí široký sortiment nástěnných kondenzačních kotlů, stacionárních kotlů, kotlů na tuhá paliva a zásobníků TUV. Společnost se řadí mezi střední firmy rozprostírající se na cca 5000 m2 zastavěné plochy a přibližně 1000 m2 nezastřešené plochy. Výroba kotlů probíhá ve vlastních výrobních halách a má vlastní vývoj, konstrukci, prodej a export na zahraniční trhy.

 

Profil společnosti – Výzkum a vývoj

Společnost ATTACK, s.r.o. má vlastní výzkumné a vývojové centrum, kde vývojoví a techničtí pracovníci firmy každoročně inovují a připravují nová zařízení tepelné techniky. Při vývoji se klade důraz na jednoduchost obsluhy zařízení, moderní design, environmentální snášenlivost a minimální rozměry. Všechny výrobky jsou navrhovány a vyvíjeny v souladu s příslušnými normami, specifikacemi, právními a ostatními předpisy. Výběr komponentů do výrobků ATTACK ® podléhá nejpřísnějším kritériím a mohou být použity jedině spolehlivé a dlouholetým provozem ověřené komponenty a materiály od renomovaných dodavatelů.

Při vývoji ATTACK, s.r.o. nekooperuje s jinými výrobci, ale snaží se být vždy o krok vpředu před konkurencí.