Viessmann Vitodens 100-W Z020631

Kód: 106078288707400473
74 245,60 Kč –28 %
Viessmann Vitodens 100-W Z020631
74 245,60 Kč –28 % 53 000 Kč 43 801,65 Kč bez DPH 53 000 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

VIESSMANN VITODENS 100-W B1HF-M plynový kotel 25,0kW, závěsný

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY:

  • Šířka: 400 mm
  • Hloubka: 360 mm
  • Výška: 700 mm
  • Hmotnost: 33 kg

VÝKONOVÉ PARAMETRY:

  • Rozsah tepelného výkonu: 3,2-25 ,0 kW
  • Účinnost: 98 %
  • Třída energetické účinnosti: A
  • Barva: bílá/černá

 

Pouze pro topení Na základě moderních modulů je nástěnný plynový kondenzační kotel velmi úsporný co do potřeby místa a dá se montovat i do malých výklenků. Boční servisní odstupy nejsou důležité, všechny přípojky jsou dobře přístupné zepředu. Proto se nástěnné kotle Vitodens ideálně hodí pro rekonstrukci v mezonetovém bytě nebo v rodinném domě.

Technologie, která umožňuje používat takové směsi zemního plynu a vodíku při vytápění budov, je k dispozici a tisíce z nich jsou již na trhu. Plynové kondenzační kotle nejnovější generace Vitodens 100 lze v zásadě provozovat s 20 procenty vodíku. Majitelé domů a bytů, kteří se rozhodnou pro tato moderní nástěnná a kompaktní zařízení, jsou proto ideálně vybaveni pro budoucnost.

 Viessmann Vitodens 100-W 26 kW Gas Brennwert Therme Kombi Heizgerät - Heat  Store

Nástěnný plynový kondenzační kotel, postavený na moderních modulech, je velmi úsporný a efektivní co do využití místa. Lze ho snadno nainstalovat i do malých výklenků, protože zvláště boční servisní odstupy a všechny přípojky jsou dobře přístupné zepředu. Proto jsou naše nástěnné kotle Vitodens ideální pro rekonstrukci v mezonetových bytech nebo rodinných domech.

Výměník tepla Inox-Radial: spolehlivý a trvanlivý Výměník tepla je klíčovým prvkem kondenzačních kotlů Vitodens 100-W a zajišťuje účinnou přeměnu energie na teplo. Využívá se k tomu kvalitní ušlechtilá ocel, která je odolná vůči korozi a zajišťuje vysokou spolehlivost a dlouhou životnost výměníku.

Kromě toho poskytuje firma Viessmann na nerezové výměníky tepla Inox-Radial v kondenzačních kotlích Vitodens do 150 kW záruka 10 let.

Viessmann kondenzační kotel vitodens

Srdcem vašeho topení je hořák MatriX-Plus, který nabízí účinný provoz s nízkými emisemi škodlivin a hluku. Díky speciálnímu povrchu MatriX z ušlechtilé oceli je hořák odolný vůči vysokým teplotám a poskytuje spolehlivý výkon s dlouhou životností.

Další technická inovací od firmy Viessmann je plně automatická regulace spalování Lambda Pro. Tato regulace se samočinně přizpůsobuje všem druhům plynu a zajišťuje plynulé, čisté a účinné spalování.

Hořák MatriX-Plus

Obsluha je snadná díky 7 segmentovému displeji Nová elektronická platforma s jednoduchým a srozumitelným 7 segmentovým zobrazovačem umožňuje snadnou obsluhu topných zařízení s přímým a nebo směšovaným topným okruhem. Design je decentní v optice "Blackpanel".

Vitodens Displej

Kotel lze ovládat i online přes integrované rozhraní WiFi pro větší komfort, úsporu energie a bezpečnost s ViCare.

Viessmann ViCare

Kotel je certifikován pro 20% podílu vodíku se zemním plynem a má atraktivní design v barvě Vitopearlwhite. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Topení a ohřev vody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
Šířka kotle (mm): 400
Výška kotle (mm): 700
Hloubka kotle (mm): 360
Použití kotle: vytápění
Instalace kotle: závěsný
Zásobník kotle: Ne
Objem zásobníku kotle (l): 0.0
Energetická účinnost (%): 98
Energetická třída topení kotle: A
Šířka zásobníku kotle (mm): 0
Hloubka zásobníku kotle (mm): 0
Výška zásobníku kotle (mm): 0
Hmotnost kotle (kg): 33
Výkon kotle (kW): 25
Typ kotle: kondenzační
Výrobce: Viessmann

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Viessmann již po čtyři generace pomáhá zlepšovat kvalitu života lidí pomocí inovativních technologií – nejdříve pouze v oblasti vytápění. Za tu dobu se rodinná společnost vyvinula z výrobce topných systémů v poskytovatele inteligentních řešení v oblasti vytápění a energie. Technický pokrok však není jediným cílem společnosti Viessmann. Udržitelné myšlení a jednání jsou také pevně zakotveny ve firemních hodnotách. Viessmann tak pomáhá vytvářet a zachovávat životní prostor pro budoucí generace.

 

Rodina Viessmann je velká a mezinárodní

Z Allendorfu do celého světa. Od svého založení v roce 1917 se společnost Viessmann jako firma neustále rozrůstá. Nyní je to velká rodina s více než 13 000 členy v 74 zemích. Společně s partnery z různých odvětví pracují naši členové každý den na tom, aby splnili neustále se měnící potřeby zákazníků a změnili zásobování energií tak, aby bylo udržitelné.

 Viessmann Projects | Photos, videos, logos, illustrations ...

Žít a realizovat udržitelnost

Jako rodinný podnik s více než stoletou historií se Viessmann zaměřuje na dlouhodobé cíle. Například pokud jde o jednu z největších výzev dneška – přechod na novou energetiku. Trh s vytápěním nabízí obrovský potenciál úspor energie. Jako součást tohoto trhu si je Viessmann vědom své odpovědnosti. Jedním z cílů je aktivně utvářet transformaci tohoto odvětví a prosazovat nahrazování fosilních paliv obnovitelnými zdroji energie. To se odráží v portfoliu výrobků společnosti i v dalších oblastech.

 

Spojení ekonomických, ekologických a sociálních cílů

Společnost Viessmann se zaměřuje na udržitelnost jako na průsečík ekonomiky, životního prostředí a sociální angažovanosti. To dokládá řada řešení a projektů – od inovativních systémů vytápění na vodík až po mezinárodní projekty zalesňování. Další ambiciózní cíle, které společnost Viessmann v současnosti sleduje, jsou uvedeny ve zprávě o klimatu zveřejněné na konci roku 2022. Cíle čistých nulových emisí má být dosaženo do roku 2050, a to jak ve vlastních provozech, tak v hodnotových řetězcích, jichž je společnost Viessmann součástí.