VANOVÁ BATERIE STOJÍCÍ CIRICULUS, GUN METAL
Kód: BCK11FGM


Detailní popis produktu
Vanová stojánková baterie Ferro Ciriculus Gun Metal kombinuje moderní design, komfort a praktické funkce.
Samostatně stojící provedení umožňuje flexibilní umístění v prostoru a přináší maximální komfort při sprchování.
Její Gun Metal povrch a čisté linie dodávají koupelně sofistikovaný a elegantní vzhled.
Baterie je vybavena sprchovou růžicí s funkcí Easy Clean, která umožňuje jednoduché odstranění vodního kamene a nečistot, hadicí s Antitwist systémem a otočným ramínkem pro maximální flexibilitu při sprchování.
Kvalitní materiály a precizní zpracování zajišťují dlouhou životnost a spolehlivý provoz.
Snadná montáž, jednoduchá údržba, servis až k Vám domů a prodloužená záruka 5 let na kartuši poskytují maximální pohodlí a jistotu při každodenním používání.
Pro sjednocený vzhled koupelny doporučujeme kombinovat s koupelnovými doplňky Ferro Smile gun metal
Kolekce Ferro Ciriculus Gun Metal představuje dokonalou rovnováhu mezi geometrickou přesností a jemností linií.
Její Gun Metal povrch odráží světlo s lehkostí a dodává každé koupelně nádech sofistikované elegance, nadčasového lesku a moderní robustnosti.
Baterie je dodávána včetně připojovací sady.Design Ferro Ciriculus Gun Metal vychází z principu čistoty – čistý tvar, čistá linie, čistý dojem.
V každém detailu se snoubí moderní minimalismus s klasickou estetikou, díky čemuž se kolekce dokonale hodí do světlých, vzdušných interiérů i precizně promyšlených koupelnových konceptů.
Každý prvek je navržen s důrazem na funkčnost a precizní zpracování, které zajišťuje dlouhou životnost i komfort při každodenním používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanová baterie stojánková |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.85 kg |
| Provedení: | gun metal |
| Výška výrobku [mm]: | 944 mm |
| Šířka výrobku [mm]: | 147 mm |
| Včetně sprchové soustavy: | ano |
| Délka sprchové hadice: | 1500 mm |
| Ovládací prvek: | keramický regulátor |
| Materiál těla/materiál provedení: | Mosaz,sítko z nerezové oceli |
| Materiál sprchové hadice: | kovový oplet |
| Typ a průměr připojení: | sada připojovacích hadic |
| Výška baterie: | 944 mm |
| Výška odtoku vody: | 818 mm |
| Dosah výtokového ramene: | 178 mm |
| Akustická skupina: | N/N |
| Průtoková skupina: | S/A |
| Délka sprchové růžice: | 220 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

