Tepelné čerpadlo EcoAir 720M (SVT 37515)
Kód: 21548


Související produkty
Detailní popis produktu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tepelná čerpadla Regulus |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Označení: | CTC ECOAIR 720M 3X400V |
| Jednotka: | ks |
| Rozměry: | 0x0x0 cm |
| Typ: | s invertorem |
| Řada: | CTC |
| Min. tep. ztráta objektu: | 5 kW |
| Max. tep. ztráta objektu: | 12 kW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.
Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.
Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.
