Sprchová souprava + sprchová baterie s horním vývodem 38062
Kód: SET070/38-1


Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let.
Prvotřídní bílo-chromové provedení.
Set obsahuje nástěnnou sprchovou baterii s horním vývodem a roztečí 150 mm, hadici 150 cm, hlavovou sprchu s rozměrem 250x250 mm, ruční sprchu a posuvný jezdec s držákem ruční sprchy.
Set je výškově nastavitelný 1020 - 1220 mm.
Umožňuje nastavit i odchýlení vrchního úchytu od stěny v rozmezí 50 - 80 mm.
K tomuto produktu Vám rádi nabídneme bílé koupelnové doplňky.
Koncept BÍLÁ/CHROM působí opravdu LUXUSNĚ.
Dokonalé křivky ze série TINA úžasně vyniknou v bílé barvě.
Oblíbený vzhled a špičková kvalita.
Líbivý a moderní design rovných a oblých hran.
Servis až k vám domů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | Až 5 let |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| Hloubka krabice [mm]: | 280mm |
| Šířka krabice [mm]: | 960mm |
| Výška krabice [mm]: | 95mm |
| Provedení: | bílá-chrom |
| Výška výrobku [mm]: | 1270mm |
| Šířka výrobku [mm]: | 250mm |
| Hloubka výrobku [mm]: | 595mm |
| Záruka na těsnost kartuše [rok]: | 5rok |
| Typ: | pro baterie s horním vývodem |
| Rozteč baterie [mm]: | 150mm |
| Počet poloh růžice: | 1 |
| Počet poloh pevné sprchy: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

