SPRCHOVÁ SOUPRAVA + SPRCHOVÁ BATERIE NOSTRIS, ČERNÁ
Kód: NP99-BNS7UBL


Detailní popis produktu
K bateriím této série Vám doporučujeme koupelnové doplňky NOSTRIS
Minimalistická řada Ferro Nostris Black v elegantní matné černé přináší sofistikovaný kontrast do každé koupelny.V kombinaci s koupelnovými doplňky Ferro Nostris Black promění každý prostor v harmonické místo – nadčasové, decentní, a přesto působivě výrazné.
Čisté linie, propracované detaily a soudržnost v každém prvku činí z matné černé varianty moderní interpretaci klidu, elegance a trvalé hodnoty designu.
Vodovodní baterie řady Ferro Nostris Black vyrábí náš český závod ve Znojmě, což je zárukou precizního zpracování a dlouhé životnosti i v této stylově odvážné barevné variantě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.22 kg |
| EAN: | 8590309087038 |
| Provedení: | černá |
| Příslušenství: | kompletní |
| Délka ramene pevné sprchy: | 430 mm |
| Délka sprchové hadice: | 1500 mm |
| Ovládací prvek (pro vodovodní baterie): | keramický regulátor |
| Materiál pevné sprchy: | plast ABS |
| Materiál ruční sprchy: | ABS |
| Materiál sprchové hadice: | PVC |
| Nastavitelná výška sprchové soupravy: | ano |
| Typ a průměr připojení: | Excentr G1/2" |
| Rozteč upevňovacích prvků tyče: | 851 mm |
| Systém úspory vody: | ano |
| Typ proudu: | déšť,masážní,smíšená |
| Rozměr pevné sprchy: | 230 mm |
| Výška tyče pevné sprchy: | 960-1100 mm |
| Akustická skupina: | N |
| Délka sprchové růžice: | 250 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

