Sprchová sada podomítková, chrom
Kód: SADA38051R-0


Související produkty
Detailní popis produktu
Sprchová podomítková sada s příslušenstvím v provedení chrom.
Box je dodávaný komplet včetně krytu a ovládací páky.
Sada obsahuje podomítkovou sprchovou baterii BOX38051R,0 s kvalitní keramickou kartuší s prodlouženou zárukou 5 let a keramickým přepínačem, kovovou hadici H/7000,0 150 cm, ramínko ze zdi RAM350,0 v délce 350 mm, hlavovou sprchu ve SLIM designu RUP/203,4 v rozměru 300 x 200 mm, 3-polohovou ruční sprchu RU/893,0 a stěnový vývod vody s držákem na ruční sprchu D/LUXUS,0 .
Dokonalé křivky ze série TINA.
Oblíbený vzhled a špičková kvalita.
Líbivý a moderní design rovných a oblých hran.
Servis až k vám domů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | Až 5 let |
| Hmotnost: | 5.82 kg |
| Hloubka krabice [mm]: | 205mm |
| Šířka krabice [mm]: | 550mm |
| Výška krabice [mm]: | 300mm |
| Provedení: | chrom |
| Záruka na těsnost kartuše [rok]: | 5rok |
| Počet poloh růžice: | 3 |
| Počet poloh pevné sprchy: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

