Sprchová růžice 7-polohová chrom
Kód: RU/TEMPO-0


Související produkty
Detailní popis produktu
7- polohová sprchová růžice
Baleno v blistru.
Průměr 85 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Provedení: | chrom |
| Výška: | 330 mm |
| Šířka: | 165 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Průtok vody při dynamickém tlaku 3 bary: | 14.4 l/min |
| Průměr růžice: | 85 mm |
| Počet poloh růžice: | 7 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

