Sprchová růžice 1-polohová
Kód: RU/130-0


Související produkty
Detailní popis produktu
Ruční sprcha s EASY CLEAN systémem, který usnadňuje čištění trysek od vodního kamene.
Jednopolohová ruční sprcha s rozměrem 75 x 75 mm.
Ruční sprcha s EASY CLEAN systémem, který usnadňuje čištění trysek od vodního kamene.
Jednopolohová ruční sprcha s rozměrem 75 x 75 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Hloubka krabice [mm]: | 42mm |
| Šířka krabice [mm]: | 80mm |
| Výška krabice [mm]: | 250mm |
| Provedení: | chrom |
| Výška výrobku [mm]: | 230mm |
| Šířka výrobku [mm]: | 75mm |
| Hloubka výrobku [mm]: | 40mm |
| Průměr růžice [mm]: | 75 x 75mm |
| Počet poloh růžice: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

