Sprchová hadice plastová 150 cm černá-chrom
Kód: PVC/150-5


Související produkty
Detailní popis produktu
Plastová sprchová hadice s délkou 150cm černá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Hloubka krabice [mm]: | 30mm |
| Šířka krabice [mm]: | 250mm |
| Výška krabice [mm]: | 270mm |
| Provedení: | chrom-černá |
| Výška výrobku [mm]: | 22mm |
| Šířka výrobku [mm]: | 22mm |
| Hloubka výrobku [mm]: | 1500mm |
| Déĺka sprchové hadice [cm]: | 150cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

