Sprchová baterie podomítková SHARP chrom
Kód: 37050-0


Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let.
Prvotřídní chromové provedení.
Sprchová podomítková baterie s 1 vývodem.
Baterie obsahuje podomítkové připojení 1/2“.
Vkusný vzhled série SHARP, který se stane dominantou ve vašem interiéru.
Servis až k vám domů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | Až 5 let |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Provedení: | chrom |
| Výška: | 135 mm |
| Šířka: | 117 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
| Typ kartuše: | 35 mm |
| Příslušenství: | 1 vývod |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

