Směšovací třícestný 1" ventil s pohonem a čerpadlem Regulus RPA 25-6
Kód: 22035


Související produkty
Detailní popis produktu
Sada 3c 1" směšovacího ventilu LK840 (Kvs 10 m3/h), pohonu 120s a čerpadlové skupiny CS KK R6 s čerpadlem Regulus RPA 25-6.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topení a ohřev vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.975 kg |
| EAN: | 8595222650765 |
| Označení: | LK 840 1F KVS 10 POHON R6 |
| Jednotka: | ks |
| Rozměry: | 0x0x0 cm |
| Připojení: | 1" |
| Čerpadlo: | Regulus |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.
Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.
Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.
