Sada na otopná tělesa se středovým připojením, rohová
Kód: ZTD30BL


Související produkty
Detailní popis produktu
Levé i pravé připojení.
Technické parametry:
-Maximální pracovní teplota: 100 ° C
-Maximální pracovní tlak: 10 bar
-Připojovací rozteč 50 mm-montáž na vícevrstvé trubky 16 x 2 i na měď 15 mm
-Termostatická hlavice:
-Připojení: M30x1,5
-Maximální teplota okolí: 50 ° C
-Regulačních stupňů: 5
-Rozsah regulace: 8 - 29 ° C
-Ochrana proti mrazu: 9 ° C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topení a ohřev vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| Provedení: | černá |
| Maximální pracovní teplota: | 100 °C |
| Čárový kód: | balení s čárovým kódem pro maloobchodní prodej |
| Maximální teplota okolí: | 50 °C |
| Ochrana proti mrazu: | 9 °C |
| Regulační stupnice: | * - 5 |
| Rozsah nastavení teploty: | 8-29 °C |
| Připojení: | 1/2" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

