ROMOTOP MAMMOTH akumulační sada 681x81x308mm, boční, pro krbové vložky

Kód: AKKUM KV 02
3 354,12 Kč –9 %
ROMOTOP MAMMOTH akumulační sada 681x81x308mm, boční, pro krbové vložky
3 354,12 Kč –9 % 3 049,99 Kč 2 520,65 Kč bez DPH 3 049,99 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

ROMOTOP MAMMOTH akumulační sada 681x81x308mm, boční, pro krbové vložky

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Šířka: 308mm

Hloubka: 81mm

Výška: 681mm

Hmotnost: 46kg

 

- vysoká měrná tepelná kapacita akumulační sady MAMMOTH

- maximální přenos tepla spalin do akumulačních tvarovek

- akumulace tepla- vytápění i po ukončení hoření v topeništi

- doplnění nebo zvýšení akumulační schopnosti stavby

- velice jednoduchá montáž

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulační sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 46 kg
Příslušenství pro: Krb a kamna
Typ příslušenství: sada krby a kamna
Výrobce: Romotop
Šířka: 308mm
Hloubka: 81mm
Výška: 681mm
Hmotnost: 46kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ROMOTOP patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek

Již více než milión domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech 500 zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Výrobní proces s velkým podílem robotizace probíhá na 30.000 m2. Pružnost v dodávkách zákazníkovi je podpořena 10.000 m2 skladovacích ploch a vlastní kamionovou dopravou.

Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.

 

ROMOTOP je inovátor

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří ROMOTOP mezi inovátory.

Dnešní doba předkládá oboru krbových kamen a krbových vložek stále náročnější cíle. Na rozdíl od dob minulých po nás požaduje nejen nevšední estetický zážitek, ale zejména vysokou účelnost výrobku a jeho vysokou efektivitu a ekologičnost. Naše výrobky se v moderních domácnostech stále častěji stávají nejvýznamnějšími zdroji tepla. Náš inovační tým neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům. Díky svému etickému kodexu prosazuje firma ROMOTOP ve svých inovativních řešeních vždy ekologii a ekonomičnost provozu.

Cílem inovačního týmu je přinášet nová technická řešení zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Výsledkem tohoto úsilí jsou již dnes výrobky dosahující mnohem stabilnějšího průběhu hoření v širokém intervalu tepelných výkonů. Firma ROMOTOP je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, jenž dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média a zajišťuje menší množství škodlivin produkovaných spalováním biomasy.