ROHOVÁ TERMOSTATICKÁ SADA SE STOUPACÍ TRUBICÍ
Kód: ZTT30BL


Detailní popis produktu
Set obsahuje:
• termostatická hlavice GT31
• integrovaný úhlový ventil s přednastavením a 1/2‘ radiátorovou přípojkou
• 15 mm měděné trubkové přípojky
• 16x2 mm vícevrstvé trubkové přípojky
• kryt a ozdobné trubky
• stoupací trubice
Termostatická hlavice:
• připojení: M30 x 1,5
• max. okolní teplota: 50 °C
• stupnice nastavení: * -5
• rozsah nastavení: do 30 °C
• ochrana proti zamrznutí: max. pracovní teplota: ~ 9 °C
Technické parametry:
• max. pracovní teplota: 100 °C
• max. pracovní tlak: 1 MPa (10 barů)
• univerzální ventil - změna směru doleva nebo doprava instalatérem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otopná tělesa |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Provedení: | černá |
| Maximální pracovní teplota: | 100 °C |
| Maximální teplota okolí: | 50 °C |
| Ochrana proti mrazu: | 9 °C |
| Regulační stupnice: | 1 - 6 |
| Rozsah nastavení teploty: | 9 - 30 °C |
| Připojení: | 1/2" |
| Nominální tlak: | 10 bar |
| Přednastavení: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

