REGULUS PG 500 S Compact záložní zdroj

Kód: 16502
6 189 Kč –29 %
REGULUS PG 500 S Compact záložní zdroj
6 189 Kč –29 % 4 370 Kč / ks 3 611,57 Kč bez DPH 4 370 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Záložní zdroj určený k napájení oběhových čerpadel. V případě výpadku elektrické energie záložní zdroj zajistí dochlazení kotle, napájení oběhového čerpadla a tím udrží kotel v provozu bez rizika jeho přehřátí. Není vhodný pro elektroniku a PWM čerpadla.

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Při provozu bez výpadku síťového napájení prochází elektrická energie přes vnitřní by-pass přímo na výstupní zásuvku. Současně se nabíjí akumulátor. Při výpadku sítě se zapne střídač a zátěž je napájena z akumulátorů integrovaných uvnitř. Při dobíjení se může teplota zařízení zvýšit až na cca 45 °C (normální provozní stav).

POZOR! PŘIPOJENÍ DALŠÍCH ZAŘÍZENÍ JE MOŽNÉ, ALE POUZE S OHLEDEM NA VÝKON ČERPADLA. SAMOZŘEJMĚ S VĚTŠÍM PŘIPOJENÝM VÝKONEM SE SNÍŽÍ DOBA ZÁLOHOVÁNÍ.

Zařízení se připojuje do elektrické sítě kabelem se zástrčkou. Napájení zátěže je přes zásuvky 230 V.

POZOR! PŘI ZKOUŠKÁCH ZÁLOHOVÁNÍ ČERPADLA NIKDY NEODPOJUJTE UPS ZE ZÁSUVKY. DOŠLO BY K PŘERUŠENÍ OCHRANNÉHO VODIČE. VYPNUTÍ ELEKTRICKÉ SÍTĚ PROVEĎTE PŘEDŘAZENÝM JISTIČEM NEBO POJISTKOU. ZKONTROLUJTE, ZDA JE ČERPADLO ZAPOJENO V SOUSTAVĚ TN-S tzn. třívodičově (fáze, nulový vodič a ochranný vodič).

Chod na akumulátor signalizuje LED s označením „BACKUP“. Při nízkém napětí akumulátoru se před odpojením ozývá zvukový signál.

POZOR – při každé manipulaci s akumulátory musí být zařízení vypnuto a odpojeno od elektrické sítě. Vlastnosti UPS

Automatické a rychlé přepnutí ze sítě na napájení střídačem z akumulátorů. Vestavěná nabíječka akumulátorů.
Inteligentní nabíjení akumulátorů s ochranou proti přetížení a přebití akumulátorů. Ochrana proti přetížení, přebití akumulátorů a přehřátí.

LED diody a akustická signalizace.

UPS můžete odpojit od el. sítě pouze po nabití akumulátorů. Akumulátor můžete považovat za nabitý, pokud dva dny nedošlo k výpadku elektrické energie. Skladování vybitých akumulátorů způsobí jejich definitivní zničení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Záložní zdroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Rozměr: 335 x 125 x 195 mm
Hmotnost: 11,5 kg
Max. výstupní výkon střídače: 600 W
Jmenovité napětí: 170-260 V
Akumulátory: 18 Ah/12 V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.

Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.

Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.