Radiatorový uzavírací ventil dvojitý rohový 3/4"
Kód: LZ07YK


Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topení a ohřev vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Provedení: | 3/4" |
| Maximální pracovní teplota: | 100 °C |
| Baleni: | 10 ks |
| Nominální tlak: | 10 bar |
| Čárový kód: | *W v obale s čárovým kódem pro maloobchodní prodej *E produkt balen s eurozávěsem a čárovým kódem pro maloobchodní prodej |
| Materiál těla/materiál provedení: | Mosaz |
| Média: | voda |
| Připojení: | 3/4" |
| Typ připojení: | přípojky GZ 3/4” x GW 3/4” nebo GZ 3/4” x GZ 1/2” – včetně redukčních vsuvek |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

