Plastový zavlažovač se 17 tryskami
Kód: DY7020X


Související produkty
Detailní popis produktu
Maximální zavlažovaná plocha je 81 m2 při tlaku 3 bary.
Mimální pracovní tlak je 1 bar.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| Hloubka krabice [mm]: | 155mm |
| Šířka krabice [mm]: | 468mm |
| Výška krabice [mm]: | 115mm |
| Provedení: | plast-kov |
| Výška výrobku [mm]: | 125mm |
| Šířka výrobku [mm]: | 465mm |
| Hloubka výrobku [mm]: | 148mm |
| Počet trysek: | 19 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

