Otopné těleso chrom - rovné, středové připojení
Kód: 600/1200/RS-0


Související produkty
Detailní popis produktu
Rovné topidlo se středovým připojením.
Rozměry 600 x 1200 mm.
Součástí tělesa je zátka, zátka s odvzdušněním a 4ks montážních úchytů.
Možnost připojení topné tyče.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topení a ohřev vody |
|---|---|
| Záruka: | Až 5 let |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| Provedení: | středové rovné-chrom |
| Výška výrobku [mm]: | 1200mm |
| Šířka výrobku [mm]: | 600mm |
| Hloubka výrobku [mm]: | 100mm |
| Typ připojení: | spodní,střední V50 |
| Dedikovaný výkon otopného tělesa: | 300 W |
| Třída požární odolnosti: | A1 |
| Čárový kód: | balení s čárovým kódem pro maloobchodní prodej |
| Maximální teplota vody: | 110 °C |
| Maximální pracovní tlak: | 10 bar |
| Materiál těla/materiál provedení: | ocel |
| Tepelný výkon podle EN442 55/45/20°C (ΔT 30°C): | 231 W |
| Tepelný výkon podle EN442 75/65/20°C (ΔT 50°C): | 607 W |
| Tepelný výkon podle EN442 90/70/20°C (ΔT 60°C): | 761 W |
| Možnost připojení otopného tělesa: | ano |
| Rozmístění trubek: | 4+5+15 |
| Způsob jednotkového balení: | svařovaná fólie, karton v rozích |
| Typ otopného tělesa: | koupelnový |
| Typ potažení: | chrom |
| Tepelný výkon podle EN442 65/55/20°C (ΔT 40°C): | 460 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

