Otopné těleso 450 mm oblé - chrom
Kód: 450/1200-0


Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topení a ohřev vody |
|---|---|
| Záruka: | Až 5 let |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| Provedení: | oblé- chrom |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Dedikovaný výkon otopného tělesa: | 600 W |
| Čárový kód: | balení s čárovým kódem pro maloobchodní prodej |
| Včetně zátky: | ano |
| Tvar otopného tělesa: | oblé |
| Počet připojení: | 4 připojovací otvory, oboustranný radiátor |
| Maximální teplota vody: | 110 °C |
| Maximální pracovní tlak: | 10 bar |
| Materiál těla/materiál provedení: | ocel |
| Tepelný výkon podle EN442 55/45/20°C (ΔT 30°C): | 168 W |
| Tepelný výkon podle EN442 65/55/20°C (ΔT 40°C): | 241 W |
| Tepelný výkon podle EN442 75/65/20°C (ΔT 50°C): | 318 W |
| Tepelný výkon podle EN442 90/70/20°C (ΔT 60°C): | 399 W |
| Montáž: | vertikální |
| Možnost připojení otopného tělesa: | ano |
| Kapacita topného tělesa: | 5.1 l |
| Rozmístění trubek: | 4+5+15 |
| Typ otopného tělesa: | koupelnový |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

