Ohřívač vody OKC 300 NTR/HP

Kód: P203600000300
35 650 Kč –39 %
okc ntr hp
35 650 Kč –39 % 21 480 Kč / ks 17 752,07 Kč bez DPH 21 480 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Ohřívač vody OKC 300l NTR/HP

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Stacionární zásobník s velkoplošným výměníkem vhodný pro připojení k tepelným čerpadlům a dalším nízkoteplotním zdrojům.

 

Doporučujeme vypracování projektu.

antikornozni vrstva Antikorozní vrstva nepodléhá důlkové korozi v prostředí tvrdé a chlorované vody vysoce kvalitni izolace covestro Vysoce kvalitní izolace Covestro pro nízké tepelné ztráty a minimální provozní náklady
zasobnik s jedni vymenikem Zásobník s jedním výměníkem ozna istalace topne sroubovaci jednotky tj 6 4 Možná instalace topné šroubovací jednotky TJ 6/4"
mozna instalace topneho priruboveho telesa tpk Možná instalace topného přírubového tělesa TPK mozna instalace topne prirubove jednotky r se Možná instalace topné přírubové jednotky R, SE
ohrivac vhodny k tepelnemu cerpadlu Ohřívač vhodný k tepelnému čerpadlu

Více informací o nepřímotopném zásobníku OKC NTR/HP

  • V modelech 200, 250, 300 a 500
  • Pracovní tlak v nádobě i ve výměníku 1 MPa
  • S jedním velkým výměníkem pro připojení zdroje ohřevu (tepelné čerpadlo, nízkoteplotní zdroj)
  • Možnost instalovat topnou jednotku TJ 6/4"
  • Možná instalace topné přírubové jednotky R, SE do OKC 300-500 NTR/HP
  • Možná instalace topného přírubového tělesa TPK do OKC 300-500 NTR/HP
  • V dolní části ohřívače je umístěn revizní přírubový otvor pro čištění vnitřku nádoby
  • Příprava teplé vody celoročně topnou vodou z tepelného čerpadla

 

 

crystal enamel

Ohřívače a zásobníky teplé vody DZD jsou uvnitř chráněny jedinečnou antikorozní vrstvou Crystal Enamel, která narozdíl od nerezu nepodléhá důlkové korozi v prostředí tvrdé a chlorované vody.

 

izolace thermogen 4

Thermogen 4 je již čtvrtou generaci naší exkluzivní izolační pěny, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s firmou Covestro pro dosažení co nejlepší hodnoty tepelených ztrat. Jedná se o jedinečnou směs vyvinutou na míru pro naše ohřívače. Svými vlastnostmi vyhovuje všem současným i budoucím trendům v oblasti ohřívačů. Vyniká jak tepelně izolačními vlastnostmi, tak tvarovou stálostí. Navíc jsme jako jedni z prvních výrobců v Evropě schopni plnit nejpřísnější ekologické požadavky EU a tím významně příspíváme k ochraně atmosféry a životního prostředí.

 

ceramic solution

Suché keramické těleso Ceramic Solution mimořádně dobře odolává působení tvrdé a agresivní vody a výrazně prodlužuje životnost ohřívače a zásobníku v každých podmínkách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro tepelné čerpadlo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100 kg
Objem: 286 l
Instalace topidla: Stacionární
Hmotnost (bez vody): 153 kg
Výška: 1558 mm
Průměr: 670 mm
Stupeň el. krytí: IP 42
Napětí: 230 V
Max. teplota v nádobě: 110 °C
Izolace: 60 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky do 25 zemí celého světa. Ohřívače vody značky Dražice jsou českými zákazníky velmi žádané, o čemž svědčí i dominantní podíl na trhu více než 50 %. Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody. Jedná se o modely v provedení svislém, vodorovném, stacionárním, elektrickém a kombinovaném v objemech od 5 l do 1000 l. Dále pak nepřímotopné stacionární zásobníky (výměníky) vody o objemech od 100 l do 1000 l. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů.

Cílem DZ Dražice je posílit vedoucí pozici na trhu v České republice a zařadit se mezi nejlepší evropské firmy v oboru. Pevným základem pro to je vynikající tradice a kvalita našich produktů, zodpovědná a dokonalá služba zákazníkům i pověst společnosti zodpovědné vůči životnímu prostředí.