KVS MORAVIA TYP 9114 SOFIE sporák na tuhá paliva 7,1kW, zelená/chrom

Kód: VSP-9114.7482
Český produkt Sleva 5% s kódem sleva5
ZDARMAZDARMA 30 290 Kč –6 %
product detail max
30 290 Kč –6 % 28 200 Kč / ks 23 305,79 Kč bez DPH 28 200 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

KVS MORAVIA TYP 9114 SOFIE sporák na tuhá paliva 7,1kW, zelená/chrom

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Spotřebič VSP-9114 a VSP-9114-V je konstruován na spalování pevných paliv (dřevo, dřevěné brikety) vperiodických dávkách * a je určen na vaření a vytápění v domácnostech nebo prostorech aktuálně dle normy ČSN EN 12815:2002 a změny A1:2005. Spotřebič je možné napojit na komín pouze z horní strany otvorem v plotně.

* U tohoto výrobku nelze nastavit stáložárný provoz a je nutné přikládat v intervalech 1-3 hodiny (tzn. spotřebič je způsobilý krátkodobého provozu).

Vytápění místností se uskutečňuje prostřednictvím sálavého tepla. Teplo sálá do prostoru čelní stranou, plotnou a boky. Kamna s teplovodním ohřívačem vytápí další místnosti pomocí radiátorů, případně ohřívají vodu v bojleru.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 130 kg
Jmenovitý výkon: 7,1 kW
Energetická účinnost: 77,9 %
Průměrná spotřeba paliva: 2 kg/hod
Vytápěcí schopnost kamen: 125-150 m3
Typ paliva: dřevo, dřevěné brikety
Hmotnost: 130 kg
Výška: 850 mm
Šířka: 515 mm
Hloubka: 575 mm
Průměr kouřovodu: 120 mm
Výměník: Ne
Vývod kouřovodu: Horní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KVS EKODIVIZE a.s., závod Dvorce

Výrobce kamen a sporáků na pevná paliva a obráběných dílů

Historie závodu ve Dvorcích na Moravě sahá do začátku minulého století. Roku 1906 se započalo textilní výrobou, která byla ve válečném období přeorientována na vojenskou. Po válce již u strojírenství zůstalo. Roku 1994 byla zahájena výroba spotřebičů na pevná paliva, sporáků, kamenkotlů. Tento sortiment vyrábíme v současné době v osmi typových řadách a dodáváme pod značkou KVS MORAVIA - do velkoobchodních a maloobchodních sítí v celé České republice. Tyto spotřebiče pracují na principu spalování pevných paliv: dřeva a v současné době také ekologického paliva – dřevěných briket.

V rámci inovací našich výrobků byli zavedený spotřebiče s teplovodním ohřívačem (výměníkem) pro napojení na systém ústředního vytápěni domácnosti.

Naše výrobky jsou exportovány do Německa, Francie, Velké Britanie, Irska, Rakouska, Itálie, Slovinska, Slovenska, Ruska, Finska, Švédska, Polska, Estonska a Lotyšska.

Kromě spotřebičů na pevná paliva je dvorecký závod tradičním dodavatelem obráběných dílů kde v jejích časti určené pro letecký průmysl je držitelem certifikátu Honeywell Aerospace Olomouc.

Do 31. ledna 2003 náš závod byl součástí akciové společnosti MORA MORAVIA Hlubočky - Mariánské Údolí (tradičního výrobce bílého zboží – domácích spotřebičů pro vaření a vytápění). Od 1. února 2003 patří společnosti KVS EKODIVIZE a.s., Horní Benešov.

Na spotřebiče na pevná paliva je poskytována záruka v délce 24 měsíců a byla u nich provedena certifikace Strojírenským ústavem v Brně, VŠB - Technická univerzita v Ostravě, a německým zkušebním ústavem Rhein-Ruhr Feuerstätten Prüfstelle.

Společnost KVS EKODIVIZE a.s. je certifikovaná nezávislým zkušebním ústavem TUV CERT dle systému jakosti EN ISO 9001:2008.