Klimatizace nástěnná Bosch - CL5000M 105/4 E, venkovní jednotka, multi-split 10,5 kW
Kód: 184026309700000053
Odborníci na kotle
Poradíme před nákupem i po něm!
10+ let zkušeností v oboru.

Vše na jednom místě
10 000+ produktů skladem!
Vyberete kompletní řešení na jednom místě.
Prověření výrobci z Česka
Kvalita, na kterou je spoleh!
Vyberte si prověřené české značky.

Šetrná a bezpečná doprava
Spolupracujeme s ověřenými dopravci, kteří vědí, jak zacházet s těžkým zbožím.
Detailní popis produktu
Jednu venkovní klimatizační jednotku lze snadno propojit až s 5 vnitřními jednotkami
- V závislosti na velikosti má venkovní jednotka 2, 3, 4 nebo 5 přípojek pro vnitřní jednotky
- Díky mnoha variantám vnitřních jednotek (nástěnné, kazetové, kanálové a konzole) je možné vytvořit mnoho různých konfigurací
Rozsáhlé portfolio výrobků pro všechny požadavky. Climate 5000 M navíc nabízí velké teplotní rozmezí
- K dispozici ve třech velikostech se 2, 3, 4 nebo 5 přípojkami a různými výkony
- Režim chlazení funguje při teplotě okolí od –15 do +50 °C a režim vytápění od –15 do +24 °C
- Energetická třída A++ při chlazení a A+ při vytápění. Díky použití chladiva R32 se snižuje ekvivalent emisí CO₂
Ideální řešení pro větší byty, rodinné domy a menší komerční prostory
- Jednu venkovní jednotku lze spojit až s pěti různými vnitřními jednotkami (stropní kazetové jednotky, nástěnné jednotky, vestavné jednotky vzduchového kanálu, konzolové jednotky)
- Velký výběr různých výkonů a komponent umožňuje řešení perfektně přizpůsobené vašim potřebám
- Individuální ovládání jednotlivých vnitřních jednotek s infračerveným dálkovým ovládačem a drátovou prostorovou regulací
Atraktivní design Bosch
- S novým designem Bosch se venkovní jednotka stane perfektním doplňkem na vaší terase či balkonu
- Prostorově úsporné řešení: až pro 5 vnitřních jednotek stačí pouze jedna venkovní jednotka
Možnost připojení k internetu a ovládání pomocí aplikace
- Konektivitu umožňuje brána pro připojení k internetu (příslušenství), poté lze používat aplikaci Bosch HomeCom Easy
- Díky tomu si nastavíte požadovanou teplotu prostoru kdykoli a odkudkoli – jednoduše, přesně a jedním kliknutím pomocí aplikace Bosch HomeCom Easy (ke stažení pro iOS a Android)

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace BOSCH |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Elektrická přípojka (V): | 220 V |
| Elektrická přípojka (ph): | 1 Phase |
| Elektrická přípojka (Hz): | 50 Hz |
| Chladicí výkon: | 10,5 kW |
| Elektrický příkon pro provoz chlazení: | 4,13 kW |
| SEER: | 6,5 |
| Tepelný výkon: | 10,5 kW |
| Elektrický příkon pro provoz vytápění: | 3,68 kW |
| SCOP: | 4,0 |
| Připojitelné vnitřní jednotky: | 4 |
| Typ kompresoru: | Rotační kompresor |
| Vedení kapaliny Ø: | 6,35 mm mm |
| Sací vedení plynu Ø: | 12,70 mm mm |
| Hladina akustického tlaku: | 62 dB(A) |
| Rozměry bez obalu (Š): | 946 mm |
| Rozměry bez obalu (V): | 810 mm |
| Rozměry bez obalu (H): | 410 mm |
| Rozměry s obalem (Š): | 1090 |
| Rozměry s obalem (V): | 875 |
| Rozměry s obalem (D): | 500 |
| Hmotnost (kg): | 75,131 |
| Chladivo: | R32 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
V roce 1932 se společnost Junkers & Co se stala součástí Robert Bosch GmbH.
V roce 1995 divize Junkers změnila svůj oficiální název na Bosch Termotechnika.
Součást skupiny Bosch
Produkty společnosti Bosch Termotechnika naleznete v současné době po celém světě zastoupené prostřednictvím 7 značek. Především díky prodeji výrobků jako jsou plynové závěsné kotle, kondenzační kotle, solární systémy a tepelná čerpadla jsme lídrem v oblasti vytápění a ohřevu teplé vody.
![]()
