KARMA BETA odtah 82cm, přes zeď

Kód: VYD82
Český produkt
1 733 Kč –2 %
product detail max
1 733 Kč –2 % 1 700 Kč 1 404,96 Kč bez DPH 1 700 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Odtah spalin přes zeď Karma Beta 82 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní sestava výdechové části obsahuje závěsný plech, nasávací a výdechovou trubku , třmeny, venkovní krycí koš, přírubu koše, spojovací materiál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové kotle
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Příslušenství pro: Plynové topidlo Karma
Délka: 82 mm
Typ příslušenství: Odtah

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Továrna KARMA vyrábí plynové spotřebiče i v současné době. Protože prožila po roce 1989 cosi jako nové zrození, vrací se jí nyní všechno dobré, co v minulosti vykonala. V roce 1991 byla založena akciová společnost KARMA Český Brod, která má široký sortiment v oblasti plynového vytápění, klimatizací a ohřevu vody. V sortimentu konvenkčních plynových kamen je pak Karma jedničkou na českém trhu.

Odbytiště produktů se díky jejich kvalitě stále rozrůstá. Výrazný zájem o KARMA spotřebiče je nejen v Evropské unii, ale také v státech bývalého Sovětského svazu, jako jsou Rusko, Ukrajina, Gruzie, Arménie. Ve své dlouholeté výrobní tradici pokračuje společnost Karma Český Brod a.s. i v dnešní době. Investicemi do výroby, které jsou spojené se zaváděním technologických novinek, se snaží přinášet na trh nové výrobky.

Důkazem toho jsou nové generace výrobků - vestavné plynové krby a volně stojící krbová kamna.

U zákazníků všech generací je značka Karma stále velmi oblíbená nejen díky svému sortimentu, ale hlavně vysoké spolehlivosti a kvalitě výrobků. Značka Karma symbolizuje tradičního českého výrobce již více než jedno století.