JOTUL F 500 ECO BP krbová kamna 8,8kW, s ozdobnými příčkami, černý lak

Kód: 30058691
72 990 Kč –13 %
product detail max
72 990 Kč –13 % 63 300 Kč / ks 52 314,05 Kč bez DPH 63 300 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

JOTUL F 500 ECO BP krbová kamna 8,8kW, s ozdobnými příčkami, černý lak

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční přikládání rozšiřují možnosti umístění kamen v interiéru. Model se vyrábí v černém laku.

CB (Clean Burning) - dvoustupňové spalování, které dokáže přeměnit až 90 % plynů a pevné hmoty dřeva v teplo, při minimálních emisích.

Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva.

Chytrá dvířka pro boční přikládání rozšiřují možnosti umístění kamen v interiéru. Tato boční dvířka umožňují také snadné přikládání velkých polen do prostorného topeniště. Maximální délka polen je 55 cm. Velký popelník má samostatná dvířka, díky kterým je pak vybírání popela z těchto kamen hračkou.

Systém oplachu horkým vzduchem, díky němuž zůstává sklo stále čisté.

Technické parametry

Rozměry VxŠxH v mm: 732x793x713
Hmotnost: 200 kg
Kouřovod: horní, zadní
Průměr kouřovodu: 150 mm
Nominální výkon: 8,8 kW
Účinnost: 82 %
Vytápěný prostor: 157 m²/ 350 m³
Emise CO: 0,09
Emise prachu: 11
Emise NOx 103
Emise OGC 51
Maximání délka polen: 550 mm
Palivo: kusové dřevo

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let

Doplňkové parametry

Kategorie: JOTUL krbová kamna
Záruka: 25 let
Hmotnost: 200 kg
Šířka: 793 mm
Hloubka: 713 mm
Výška: 732 mm
Hmotnost: 200 kg
Průměr kouřovodu: 150 mm
Palivo: dřevo
Maximální délka dřeva: 550 mm
Jmenovitý tepelný výkon: 8,8 kW
Minimální tah komína: 12 Pa
Vytápěcí schopnost: 350 m3
Energetická účinnost: 82 %
Vývod kouřovodu: horní, zadní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ROKU 1853 VYHLÁSIL ZIMĚ VÁLKU

Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vycházíme z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které nám už víc než 160 let pomáhá vítězit nad zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.

Norské řemeslo

Norská kultura, řemeslná tradice a soužití s přírodou jsou zakódované hluboko v naší DNA. Jádrem duše Jøtul je vášeň pro teplo ve spojení s poctivým řemeslem, díky němuž mohou být i nejvšednější předměty krásné. Naší největší předností v boji o místo na mezinárodním trhu je především nepřetržitý výzkum a konstrukční vývoj.

Nadčasový design

Naše nadčasové výrobky spojují minulost s přítomností a zaujímají přirozené místo v moderní architektuře. Vycházejí z norské slévárenské tradice v kombinaci s funkčním, moderním designem, který je inovativní a zároveň odolává krátkodobým módním trendům. Zatímco estetičnost do jisté míry závisí na vnímání osoby, která se na předmět dívá, kvalitní design obnáší víc než to, co je vidět na první pohled. V Jøtulu jsme přesvědčeni, že forma má vyplývat z funkce.

Sdílíme své zkušenosti

Praktičtí zákazníci kupují Jøtul – vědí totiž, že nic neponecháváme náhodě. Jsme velmi hrdí na to, že vyrábíme nejlepší litinová kamna a krbové vložky na světě, protože víme, že zákazníci takové výrobky dokáží ocenit. Naší největší motivací je Vaše spokojenost a velice rádi se podělíme o své zkušenosti a know-how v návodech a manuálech. Je pro nás důležité, aby Vám Jøtul zajistil zdroj tepla a pohody na celý život.

Kvalita na celý život

Rádi bychom svým zákazníkům nabídli jen ta nejlepší kamna a krby. Proto jsou všechny naše výrobky zhotovené v Norsku z nejkvalitnějších dostupných materiálů. Bezkonkurenční trvanlivost je důvodem, proč Jøtul nabízí nejdelší záruku na trhu. Takže nakonec není tak divné, že Jøtul F 602 jsou nejprodávanější kamna všech dob.

Nezdolná litina

Pro výběr litiny jako základního materiálu máme velmi dobré důvody. Především je nesmírně trvanlivá. Snadno lze vyměňovat náhradní díly a litinová kamna jsou i po mnoha letech provozu stále ve skvělé formě, takže si můžeme být jistí, že například dvířka nepřestanou těsnit a čepy nebo zavírací mechanismy spolehlivě fungují i při dlouhodobé zátěži. Životnost výrobků Jøtul navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.