JOTUL F 100 ECO.2 LL SE krbová kamna

Kód: 30059881
Akce Novinka
Značka: Jotul
33 990 Kč –10 %
JOTUL F 100 ECO.2 LL SE krbová kamna
33 990 Kč –10 % 30 500 Kč 25 206,61 Kč bez DPH 30 500 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Jøtul F 100 ECO.2 LL SE jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm. Jsou vybavená malým integrovaným popelníkem, který usnadňuje vybírání popela, a praktickým límcem proti vypadávání uhlíků a jisker z topeniště.

Velké sklo dvířek, zdobené tradičním norským vzorem, umožňuje krásný pohled na hořící oheň. Kamna Jøtul F 100 ECO LL vyrábíme s černým lakovaným povrchem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jotul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vycházejí z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jotul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.
 
Litina je jako základní materiál těchto kamen nesmírně trvanlivá. Snadno můžete vyměňovat náhradní díly a litinová kamna jsou i po mnoha letech provozu stále ve skvělé formě. Můžete si  být jistí, že například dvířka nepřestanou těsnit a čepy nebo zavírací mechanismy spolehlivě fungují i při dlouhodobé zátěži. Životnost výrobků Jotul navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.

Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba kamen Jotul F 100 černý lak je snadná díky jedné páčce pro přívod vzduchu a vyjímatelnému popelníku.

Dvoustupňové spalování CB (clean burn) je spalování velmi ekologické a úsporné. Toto čisté spalování se zaměřuje na spálení kouřových plynů a prachových částic a jejich zplyňování. Přeměňuje až 90 % plynů a částic na teplo. Výsledkem je minimum kouřových emisí, prodloužení doby bez přikládání, zvýšení účinnosti hoření i snížení spotřeby paliva.

Výhody kamen Jotul F 100 černý lak – novodobá klasika

 • jmenovitý výkon 4,9 kW
 • energetická účinnost 80 %
 • vytápěcí schopnost 200 m3
 • typ paliva dřevo
 • spotřeba paliva 1,56 kg/h
 • hmotnost 89 kg
 • barva černá
 • CB dvoustupňové spalování
 • dlouhé nohy
 • zabudovaný popelník
 • kvalitní norská litina
 • velké prosklení dvířek
 • límec proti vypadávání uhlíků z topeniště

A navíc – 25letá záruka poskytovaná společností Jøtul AS zdarma. Po zakoupení svá kamna sami zaregistrujete. Podrobnosti a registrace zde: záruka Jotul 25 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Bez výměníku
Záruka: 25 let
Hmotnost: 89 kg
Šířka: 528 mm
Hloubka: 445 mm
Výška: 630 mm
Hmotnost: 89 kg
Průměr kouřovodu: 125 mm
Palivo: dřevo
Maximální délka dřeva: 350 mm
Jmenovitý tepelný výkon: 4,9 kW
Minimální tah komína: 12 Pa
Vytápěcí schopnost: 200 m3
Energetická účinnost: 80 %
Vývod kouřovodu: zadní, horní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ROKU 1853 VYHLÁSIL ZIMĚ VÁLKU

Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vycházíme z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které nám už víc než 160 let pomáhá vítězit nad zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.

Norské řemeslo

Norská kultura, řemeslná tradice a soužití s přírodou jsou zakódované hluboko v naší DNA. Jádrem duše Jøtul je vášeň pro teplo ve spojení s poctivým řemeslem, díky němuž mohou být i nejvšednější předměty krásné. Naší největší předností v boji o místo na mezinárodním trhu je především nepřetržitý výzkum a konstrukční vývoj.

Nadčasový design

Naše nadčasové výrobky spojují minulost s přítomností a zaujímají přirozené místo v moderní architektuře. Vycházejí z norské slévárenské tradice v kombinaci s funkčním, moderním designem, který je inovativní a zároveň odolává krátkodobým módním trendům. Zatímco estetičnost do jisté míry závisí na vnímání osoby, která se na předmět dívá, kvalitní design obnáší víc než to, co je vidět na první pohled. V Jøtulu jsme přesvědčeni, že forma má vyplývat z funkce.

Sdílíme své zkušenosti

Praktičtí zákazníci kupují Jøtul – vědí totiž, že nic neponecháváme náhodě. Jsme velmi hrdí na to, že vyrábíme nejlepší litinová kamna a krbové vložky na světě, protože víme, že zákazníci takové výrobky dokáží ocenit. Naší největší motivací je Vaše spokojenost a velice rádi se podělíme o své zkušenosti a know-how v návodech a manuálech. Je pro nás důležité, aby Vám Jøtul zajistil zdroj tepla a pohody na celý život.

Kvalita na celý život

Rádi bychom svým zákazníkům nabídli jen ta nejlepší kamna a krby. Proto jsou všechny naše výrobky zhotovené v Norsku z nejkvalitnějších dostupných materiálů. Bezkonkurenční trvanlivost je důvodem, proč Jøtul nabízí nejdelší záruku na trhu. Takže nakonec není tak divné, že Jøtul F 602 jsou nejprodávanější kamna všech dob.

Nezdolná litina

Pro výběr litiny jako základního materiálu máme velmi dobré důvody. Především je nesmírně trvanlivá. Snadno lze vyměňovat náhradní díly a litinová kamna jsou i po mnoha letech provozu stále ve skvělé formě, takže si můžeme být jistí, že například dvířka nepřestanou těsnit a čepy nebo zavírací mechanismy spolehlivě fungují i při dlouhodobé zátěži. Životnost výrobků Jøtul navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.