HAAS+SOHN LIVORNO krbová kamna 7kW antracit, pískovec

Kód: 0427515171000
Český produkt Sleva 5% s kódem sleva5
ZDARMAZDARMA 34 990 Kč –3 %
product detail max
34 990 Kč –3 % 33 799 Kč / ks 27 933,06 Kč bez DPH 33 799 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Krbová kamna jsou určena k vytápění obytných místností, rekreačních zařízení pracovních míst, kde je záměrem zvýšení tepelné pohody, ke které přispívá i vjem z pohledu na plamen. Krbová kamna by neměla být jediným zdrojem tepla v budově (objektu).

Detailní informace

Zboží rozumíme
Zboží rozumíme
Zavolejte nám pro technické dotazy
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše nakoupíte na jednom místě
Renomovaní výrobci
Renomovaní výrobci
V nabídce máme tradiční české výrobce
Doprava zboží
Doprava zboží
Volíme šetrné dopravce

Detailní popis produktu

Krbová kamna Haas+Sohn Livorno v provedení plech antracit a pískovcový obklad mají jmenovitý výkon 7 kW regulovatelný v rozmezí 5–7.5kW. Jsou schopna vytopit prostor o objemu cca 140 m3. Spotřeba paliva 1.1–2.5 kg.

Použitelné palivo: dřevo, ekobrikety a uhelné brikety.

Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná kombinace tělesa v barvě antracitu a obkladu z přírodního pískovce prosvítí tmavé zimní večery.

Při přikládání se bude hodit úložný prostor na dřevo. V pícce nad dvířky udrží krbová kamna Livorno v teple třeba šálek čaje. Pak už stačí jenom zapadnout do křesla a relaxovat.

Krbová kamna dodají teplo a pohodu, ale i ekonomický a navíc ekologický zdroj tepla. Mají několik výhod: mohou vytápět i několik místností najednou, vytápí s vysokou účinností, poslouží všude tam, kde je obtížné, nebo nemožné zabudovat klasickou krbovou vložku. Krbová kamna lze umístit na chatu, chalupu, nebo do klasického interiéru.

Zvláštní místo mají v nabídce krbových kamen spolehlivá kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Vhodnou volbou je zapojení takovýchto kamen do stávajícího topného systému, například v kombinaci s elektrickým či plynovým kotlem.

 

Ke stažení:
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: HAAS SOHN krbová kamna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 135 kg
Šířka kamen: 550 mm
Hloubka kamen: 380 mm
Výška kamen: 1027 mm
Jmenovitý výkon kamen: 7 kW
Regulovatelný výkon: 2,4 -7,5 kW
Palivo: dřevo, ekobrikety, uhelné brikety
Energetická účinnsot: 80,7 %
Vývod kouřovodu: vrchní - 150 mm
Hmotnost kamen: 135 kg
Vytápěcí schopnost kamen: 140 m3
Tah komína: 12 kPa
Maximální pracovní přetlak: 0,3 MPa
Doporučený tepelný spád: 75-60 °C
Průměrná spotřeba paliva: 2,2 kg/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HAAS+SOHN Rukov

O několik stovek kilometrů dál dostávají v roce 1992 haly státního podniku Rukov naději na nový život. Vyrábělo se zde všechno možné od tenzometrů po nábytek. Zakladatel firmy HAAS + SOHN Rukov pan Ing. Václav Cintl starší se ale rozhodl vsadit na jedinou kartu. Z továrny v podhůří Lužických hor začala do celého světa putovat kamna, která byla technicky vždy o kus napřed.

Rodinnou firmou jsme dodnes a každý den se snažíme náš technologický náskok udržet. Máme vlastní tým konstruktérů i zázemí pro testování. Kvalita je naším základem, i proto naše společnost úspěšně prošla v listopadu 2019 auditem ISO 9001 a 14001. 

Jestli máte radši kachle nebo kov, nevíme. Věříme ale, že se u našich kamen budete cítit dobře.