Filtr s magnetem FILTERMAG PK-C
Kód: 96631


Související produkty
Detailní popis produktu
Filtr s magnetem s připojením 3/4", včetně 2 přímých a 1 rohového kulového kohoutu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Magnetické filtry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 8595222672033 |
| Označení: | FILTERMAG PK-C 3/4" |
| Jednotka: | ks |
| Rozměry: | 22x8x13.5 cm |
| Hmotnost (včetně balení): | 1,15 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Regulus byl založen roku 1992 v Praze a od té doby se podařilo vybudovat stabilní ryze českou firmu, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. Přesto se daří v pracovním kolektivu udržet přátelské vztahy rodinné firmy, které mají velmi dobrý vliv na vynikající kvalitu našich výrobků a služeb.
Pod značkou Regulus uvádíme na trh i výrobky významných světových výrobců. Díky našim vlastním zkušebnám můžeme provádět testy nových výrobků. Proto můžeme na základě vlastních zkoušek a měření garantovat vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků, které zařazujeme do našeho sortimentu.
Regulus je dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snažíme se stále zlepšovat servis našim zákazníkům a poskytovat lepší služby. Našim cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem. Díky tomu budou naše systémy vždy správně a efektivně fungovat a přinášet úspory svým majitelům.
