ESBE VTA377 ventil 20-55°C, PF6/4"-G1", termostatický, směšovací, vnější závit, pro podlahové topení, mosaz
Kód: 150052720510350202


Související produkty
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 86 mm
Hloubka: 57 mm
Výška: 94 mm
Připojení: PF6/4"-G1"
Hmotnost: 0,58 kg
VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Teplotní rozsah: 20 - 55 °C
Hodnota Kvs: 3,4
Tlaková třída: PN 10
Materiál:
- skříň ventilu a další kovové součásti v kontaktu s médiem: mosaz odolná proti ztrátě zinku, DZR
- vysoká průtočnost
- ochrana proti nadměrným teplotám
Série VTA370 a VTA570 jsou nejlepší volbou pro aplikace vytápění a chlazení. Ventily jsou vybaveny funkcí ochrany před přehřátím, která
je důležitá například pro ochranu potrubí podlahového vytápění a také samotné podlahy před nekontrolovaným vzestupem teploty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostatické směšovací ventily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| Typ ventilu: | termostatický ventil |
| Označení ventilu: | VTA377 |
| Rozměr ventilu (DN /"/mm): | PF6/4"-G1" |
| Materiál ventilu: | mosaz |
| Použití ventilu: | topení;voda |
| Připojení ventilu: | závitový |
| Provozní tlak ventilu: | 10 bar |
| Výrobce: | ESBE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
