ELEKTRICKÁ TOPNÁ TYČ 300W ČERNÁ
Kód: GZNEW3BL


Detailní popis produktu
- elektrická topná tyč s elektronickou regulací a LED displejem
- možnost programování a nastavení teploty 10–65 °C
- funkce časování požadované teploty v rozmezí 1–9 hodin
- TURBO funkce - rychlý ohřev na maximální výkon v krátkém čase pro 1–3 h
- přívodní kabel 50–120 cm (točitý)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otopné tyče k radiátorům |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Provedení: | 300W černá |
| Výška výrobku: | 450 mm |
| Třída ochrany: | IP 54 |
| Čárový kód: | balení s čárovým kódem pro maloobchodní prodej |
| Napětí zdroje: | 230 V |
| Způsob jednotkového balení: | krabice s rukojetí |
| Rozsah nastavení teploty: | 10 - 65 °C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

