Dvojháček na otopný žebřík Metalia Drátěný program chrom
Kód: 6001-0


Související produkty
Detailní popis produktu
Jednoduchý styl a ověřená kvalita.
METALIA je tradiční značka českých koupelnových doplňků s prodlouženou zárukou na funkčnost 25 let, které přinášejí do každé koupelny dokonalé pohodlí, funkčnost a nabízejí originální styl, který na sebe poutá pozornost jedinečným stylem pro detail.
Doplňky jsou vyráběny z mosazi, nerezu a kvalitních materiálů.
Jednotlivé části jsou zhotoveny především z mosazi, zaručují 100% ochranu proti korozi.
Všechny řady mají originální design, navržený předními odborníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 25 let |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Hloubka krabice [mm]: | 28mm |
| Šířka krabice [mm]: | 125mm |
| Výška krabice [mm]: | 90mm |
| Provedení: | chrom |
| Výška výrobku [mm]: | 80mm |
| Šířka výrobku [mm]: | 80mm |
| Hloubka výrobku [mm]: | 57mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

