DŘEZOVÁ BATERIE NOBLESS TREND CHROM
Kód: 38714-6


Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let.
Prvotřídní chromové provedení.
Dřezová baterie s otočným ramenem a délkou 220 mm.
Součástí baterie jsou přívodní hadičky.
Jedinečný design a bezkonkurenční kvalita v jedné sérii TREND.
Oblíbený, jednoduchý design, který vynikne.
Servis až k vám domů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trend |
|---|---|
| Záruka: | Až 5 let |
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| Provedení: | bílá-chrom |
| Výška výrobku [mm]: | 325 mm |
| Šířka výrobku [mm]: | 110 mm |
| Hloubka výrobku [mm]: | 235 mm |
| Typ kartuše: | 35 mm |
| Typ ramene: | horní - otočné |
| Přívodní hadičky [cm]: | 50cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

