Dřezová baterie EDGE chrom
Kód: 36713-0


Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let.
Prvotřídní chromové provedení.
Stojánková dřezová baterie s otočným ramenem o délce 220 mm.
Součástí baterie jsou přívodní hadičky.
Nadčasový design v kombinaci s prémiovou kvalitou.
Ostré hrany série EDGE dotvoří moderní vzhled interiéru.
Servis až k vám domů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | Až 5 let |
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| Hloubka krabice [mm]: | 400mm |
| Šířka krabice [mm]: | 244mm |
| Výška krabice [mm]: | 80mm |
| Provedení: | chrom |
| Výška výrobku [mm]: | 300mm |
| Šířka výrobku [mm]: | 40mm |
| Hloubka výrobku [mm]: | 222mm |
| Délka ramínka [mm]: | 220mm |
| Záruka na těsnost kartuše [rok]: | 5rok |
| Typ kartuše: | 35 mm |
| Typ ramene: | horní - otočné |
| Přívodní hadičky [cm]: | 50cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.
Jsme součástí silné mezinárodní skupiny FERRO, která je díky kvalitě produktů, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce lídrem v oboru v 21 zemích Evropy.
Síla naší značky spočítá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí.

